Головна Цікаво Настільні індукційні електроплити за найкращіми цінами

Настільні індукційні електроплити за найкращіми цінами

762
купити індукційну електроплиту
купити індукційну електроплиту

Якщо потрібно зекономити місце на кухні, розташованій дома, на дачі, або у гуртожитку, вам допоможе невеличка, але дуже корисна у побуті електроплита настільна. На відміну від газової, її можна використовувати навіть на свіжому повітрі, що дуже зручно під час пікніків та барбекю.

Варильна панель працює від електромережі і не потребує прямого підключення до газової магістралі, що є ще одним значним плюсом. На ринку представлені моделі з однією, двома, а також чотирма конфорками, що дозволяє знайти для себе оптимальний варіант пристрою. Усі девайси забезпечуються механічним чи сенсорним керуванням потужності. Останні дозволяють регулювати температуру з точністю до 1 градусу.

Види та матеріали продукції

Настільні електроплити можна поділити на 3 окремі великі групи:

  • індукційні – найбільш прогресивні пристрої, побудовані на базі технології магнітного поля, однак потребують спеціальний посуд для роботи;
  • дискові – варіанти з чавунним диском, котрий довго зберігає тепло навіть після відключення;
  • спіральні – максимально прості в плані роботи моделі, однак потребують періодичної чистки нагрівального елементу.

А ось що стосується покриття та матеріалів корпусу. Здебільшого компанії наділяють недорогі моделі глянцевим шаром, який хоч і виглядає цікаво та акуратно, але забезпечує низький рівень стійкості перед механічними ушкодженнями та подряпинами.

Наступним йде нержавіюча сталь. Вона виглядає чудово, та доволі легко збирає на собі відбитки пальців. Деякі виробники додатково роблять текстуру поверхні матовою, щоб подряпини та брудні відбитки не давали про себе знати.

Склокераміка використовується лише для індукційних моделей, але виглядає така поверхня бездоганно. Вона не боїться подряпин, та чутлива до сколів й недбайливого догляду. До того ж потребує особливого посуду.

Допоміжні характеристики

Додатково ви можете підібрати для себе електроплиту, в якій є такі функції:

  • таймер – виставляйте час заздалегідь та займайтесь своїми справами. Пристрій увімкнеться автоматично;
  • звуковий сигнал – оповістить про завершення приготування;
  • запам’ятовування програм – для швидкого вибору режиму роботи;
  • захист від перепаду напруги – більш довговічна робота приладу;
  • автоматичне відключення у разі проблем – збереже ваше здоров’я.

Залишилось лише підібрати варіант, функціонал котрого вас повністю задовільнить. Готувати можно не тільки з користю, але і задоволенням, у чому й допоможуть єлектричні настільні плити.