Головна Цікаво Нерухомість від забудовника СК Будова

Нерухомість від забудовника СК Будова

1458

будова

З кожним роком Одеса стає все більш привабливим містом з точки зору придбання житла. Тому високий попит обумовлює розвиток будівельного ринку в даному регіоні. Будівельна компанія Будова пропонує свої послуги генерального підрядника вже більше 20-ти років. Нерухомість від забудовника СК Будова – це надійні, міцні і перспективні будівлі, які були зведені за допомогою новітніх будівельних технологій з використанням перевірених традиційних засобів.
Послуги СК Будова

Будова здійснює свою діяльність у місті Одеса в якості забудовника за такими напрямами роботи:

розробка розкладу і етапів зведення житлових будинків та будівель іншого призначення;

координування роботи різних субпідрядних компаній;

зведення виробничих об’єктів;

постачання будівельного майданчика необхідної спецтехнікою і ресурсами;

організація перевірки виконання правил техніки безпеки при будівельних роботах;

контроль за використанням території у процесі зведення будівель з екологічної точки зору;

передача готового будівлі у визначеному порядку;

перевірка змонтованої техніки в присутності представників клієнта та експлуатуючої компанії.

Якщо вам потрібно купити нерухомість в Україні в місті Одеса, компанія Будова пропонує як готові, так і будуються нові об’єкти. Даний забудовник є одним з провідних в Україні завдяки відмінній матеріально-технічної бази, використання сучасного спеціалізованого устаткування, залучення до роботи професіоналів і злагодженій роботі персоналу.

В комплекс послуг СК Будова входять також розробка проектів житлових комплексів, будинків, промислових об’єктів, реконструкція існуючих будівель, а також продаж і сучасної високоякісної нерухомості в місті Одеса. До готових об’єктів належать такі житлові комплекси і вдома, як ЖК «Зоряне містечко» та «Зоряний містечко-2», ЖК «Наполеон і Жозефіна», ЖК «Руслан і Людмила», будинок «Біла акація».
Переваги компанії-забудовника Будова

Протягом 20-ти річної діяльності СК Будова досягла високих результатів в наданні послуг забудовника та генерального підрядника. Робота з забудовником Будова володіє безліччю вагомих переваг:

Сучасні і високоякісні системи. Зведення будівель здійснюється при застосуванні таких технологій, як сейсмостійкий залізобетонний каркас, турецька тунельна опалубка, високоякісна німецька опалубка універсального типу.

Науковий підхід. У процесі зведення будинків і при виконанні ускладнених інженерних завдань СК Будова веде спільну роботу з кафедрами будівельно-ресурсного спрямування Київського державного НДІ будівельних конструкцій, а також Одеській державній академії будівництва і архітектури.

Робота з професіоналами. Будова при виконанні масштабних завдань працює з такими організаціями, як «Екобуд», ОДАБА, «ЛИК», «Архпроект МДМ», «Гражданпроект».

Пропозиція компанії Будова підійде для бажаючих придбати житло в новобудові або купити квартиру від власника. Забудовник пропонує доступні та вигідні умови з урахуванням економічної ситуації. Всі проектні схеми та фінансові механізми регулярно удосконалюються компанією, а в процесі роботи враховуються як умови ринку, так і побажання споживачів. Тому компанією Будова забезпечується адекватна і максимально доступна цінова політика для клієнтів і покупців нерухомості.