Головна Цікаво Обручки, виготовлені з білого золота

Обручки, виготовлені з білого золота

701

Обручки, які виготовляють з білого золота, по праву можна назвати не тільки універсальним прикрасою для молодят, але і елементом стилю і витонченого смаку. Асортимент таких кілець надзвичайно широкий – він представлений матовими і глянсовими моделями, без вставок або інкрустованими камінням. Білий колір золота надає його сплав з нікелем, паладієм або навіть сріблом. Досить дорогим є поєднання золота і платини, такий вид сплаву ще називається платиновим золотом. Кільця, виготовлені з такого сплаву, мають підвищений рівень міцності і зносостійкості. У більшості випадків застосовують покриття дорогоцінного металу шаром родію, що надає виробам чистий металевий блиск і додатково «відбілює» золото.

Біле золото є досить міцним, з плином часу не втрачає свій колір і властивості. При цьому носіння кільця сріблястого кольору є відображенням давніх традицій. Такого кольору кільцями люди задовго до наших днів прикрашали безіменний палець на знак взаємної любові і вірності. За своїм виглядом біле золото досить часто порівнюють з сріблом, але вони значно відрізняються не тільки вартістю, але і якісними характеристиками. Біле золото абсолютно не блякне і не темніє, носити його можна практично все життя і воно ніяк не змінюється.

Обручки з білого золота мають безліч переваг. Вони не тільки здатні підкорити оригінальністю і новизною, а також підходять практично будь-якій людині і не є алергенними. Глянцеву поверхню кільця для особливого блиску можна періодично оновлювати. Дана процедура здійснюється раз на кілька років, її вартість знаходиться в розумних межах і не займає великої кількості часу.

Вироби з білого золота вельми привабливі і підходять під будь-який стиль в одязі, починаючи від класичного і закінчуючи сучасним. Біле золото шикарно поєднується з діамантами та іншими видами дорогоцінних каменів, акцентуючи їх чистоту і неймовірне сяйво. Дорогоцінні самоцвіти яскравих кольорів здатні вступати в чудовий і ефектний контраст з виробами з білого золота. Сплави, які мають жовтий колір, в значній мірі поступаються сплавів з білого золота.

Молодятам, які бажають мати воістину якісні, незвичайні і витончені обручки, варто звернути увагу саме на такий варіант.