Головна Цікаво Обираємо якісний ортопедичний матрас

Обираємо якісний ортопедичний матрас

1003
ортопедичний матрас

Всім нам відомо, що повноцінний сон – це прямий шлях до здоров’я всього організму.

Інтернет-магазин Baldinelli пропонує своїм клієнтам матрац від пролежнів, який здатний забезпечити якісний відпочинок, як в холодну, так і в жарку пору року. Конструктивно дана модель складається з дев’яти шарів, кожен з яких виконує свою важливу функцію. Детальніше мова про них піде нижче.

Основою конструкції, що відчуває на собі найбільше навантаження, є пружинний блок. У ньому кожен елемент включений в єдину систему і добре знає свою роль, точково розподіляючи вагу людини, яка лежить зверху, по всій поверхні опори. Подібна технологія не тільки підвищує ергономічність вироби, а й під час сну покращує кровообіг в сплячого.

Спеціальний гіпоалергенний матеріал, який виконує функцію додаткового забезпечення жорсткості матраца – це кокос. Матеріал повністю натуральний і дійсно отриманий з кокосових горіхів. На нього покладена місія продовжувати термін експлуатації виробу і регулювати теплообмін між усіма іншими верствами.

Чохол цього матраца зшитий з жаккардової тканини, виробленої в Бельгії. Перед використанням оббивки він піддається обробці парою за технологією «Hotmelt». Для збільшення терміну його експлуатації в тканину вплітаються волокна мікрофібри підвищеного рівня міцності.

Для різних сезонів застосовується овечий і бавовна. Шерсть захищає людину від холоду взимку, не дозволяючи низьких температур дістатися занадто далеко. З іншого боку, вона забезпечує терморегуляцію і підтримує сухість вироби. У свою чергу, бавовна призначена для використання влітку і дозволяє повітряним потокам циркулювати в товщі матраца. Вона вбереже виріб від грибків, появи кліщів або мікробів.

Ще один важливий конструктивний елемент матраца – це пористий пінополіуретан. Він надає виробу необхідну пружність і гнучкість, забезпечує йому додаткову практичність, також продовжуючи термін експлуатації. Такий матеріал здатний не піддаватися впливу цвілі або розростання грибків. Він досить м’який і при використанні забезпечує навіть легкий масажний ефект.