Головна Цікаво Оренда вантажної техніки від групи компаній «Logistic Forklift»

Оренда вантажної техніки від групи компаній «Logistic Forklift»

604
погрузчики - купить, взять в оренду

Навантажувач – це вид спецтехніки для вантажно-розвантажувальних робіт. Він відрізняється насамперед Вилкове конструкції захоплення, який зазвичай використовується при роботі з піддонами – дерев’яними або пластиковими. Вилочний захват чіпляє піддон з вантажем і навантажувач пересувається по робочому майданчику. Це дуже зручна і продуктивна техніка, що дозволяє виконувати значний обсяг робіт за короткий час. Один оператор за кермом такого пристрою виконає за одиницю часу роботи у багато разів більше, ніж ціла бригада робітників. Головне – це зручність, заощаджений час і полегшення праці людей. Тому дуже багато транспортних, логістичних компаній активно застосовують електронавантажувачі в повсякденній роботі. Часто можна їх також бачити на оптових складах, у великих гіпермаркетах будівельних матеріалів, в портах. Загалом, можна стверджувати, що сьогодні в вантажно-розвантажувальних роботах вилочні навантажувачі є найбільш популярним рішенням.

Однак придбання навіть одного такого навантажувача для роботи може відчутно вдарити по бюджету невеликої компанії. Вартість навантажувачів висока, і далеко не завжди їх придбання є раціональним рішенням. Крім високої вартості, власникам спеціальної техніки доводиться вирішувати і такі питання, як поточне обслуговування спецтехніки, ремонт, огляд, зберігання. Все це також позначається на бюджеті компанії, вимагає серйозних ресурсів, часто – дурних з точки зору економічної доцільності витрат. Все це веде до того, що невелика компанія змушена підвищувати вартість своїх товарів або послуг, а це робить їх менш конкурентними – інтерес клієнтів падає.

Якщо ви вирішили вдатися до більш раціонального способу вирішення питання з навантажувачами або просто заощадити – для вас існує така послуга, як оренда навантажувача від компанії Logistic Forklift. Навантажувач дійсно можна взяти в оренду в своє користування на різний період – від декількох годин до декількох місяців. Оренда такого пристрою обійдеться вам значно дешевше його придбання. Ви будете платити тільки за період фактичного використання спецтехніки, а це значить, що навантажувачі, за які було заплачено великі гроші, не будуть простоювати без діла. Часто буває так, що навантажувач потрібен вам тільки при деяких видах робіт і далеко не завжди – тому в такому випадку оренда навантажувача є прекрасним рішенням справи.

Беручи в оренду вантажний спецтехніку, ви оберігає себе від безлічі витрат і клопоту, пов’язаних з обслуговуванням, поточним і капітальним ремонтом, зберіганням такої техніки. Ви просто платите за його використання, і не витрачаєте даремно свої ресурси, але в той же час ефективно вирішуєте всі питання, пов’язані з вантажно-розвантажувальними роботами. Крім того, орендодавець також допоможе вам вибрати оптимальну техніку за параметрами вантажопідйомності, і при необхідності запропонує послуги досвідчених операторів вантажної техніки, які виконають необхідний обсяг робіт швидше і ефективніше. Вартість оренди навантажувача на ринку послуг дуже різна, але вигідну пропозицію можна знайти завжди.