Головна Цікаво Помилки при організації весілля

Помилки при організації весілля

1219

Підготовка до весілля одночасно є радісним і шалено нервовим періодом у житті не тільки молодят, але і їх батьків. Адже тут варто враховувати кожну дрібницю, не випустити з уваги навіть найменшу деталь, яка в підсумку може виявитися причиною зіпсованого настрою нареченої (женихи, як правило, не сильно переживають у процесі підготовки та урочистості). Свадьбаголік.ru пропонує вам ознайомитися з деякими найпоширенішими помилками, щоб у процесі підготовки їх уникнути.

Помилка № 1

Мабуть, почнемо ми з прикмет і забобонів. Навіть не дивлячись на те, що на дворі XXI століття, людина як і раніше серйозно ставиться до різних народними прикметами і бабусиним забобонам. Часом, переживання з цього приводу досягають просто катастрофічних масштабів. До речі, прикмет, що стосуються весілля, настільки багато, що навіть при всьому бажанні не реально їх дотримуватися і пам'ятати. Ставтеся до цього простіше.

Якщо вам морально важко повністю відмовитися від дотримання сформованих весільних прикмет, то дотримуйте з них ті, які більш чи менш схожі на правду. Наприклад, до розпису не можна, щоб між молодими хтось встав. Ходіть за руку всюди з коханою людиною. І прикмету дотримаєте, і тепло близької людини відчуєте.

Помилка № 2

Як тільки стартує підготовка до весільного торжества, практично кожна пара прагне до «вищому розряду», що також є помилкою. Весільне агенство "Свадьба" www.skoro-svadba.com.ua допоможе вам виправити дану помилку. Звичайно, чудово якщо у вас є така можливість. А якщо ні? Краще нехай весілля буде скромною, але органічною, ніж будуть елементи «вищого розряду», які «живуть» окремим життям один від одного, тим самим геть розбиваючи стиль весілля.

Не ставте метою «вищий розряд». Нехай ваше бажання і сили будуть направлені на створення красивої весілля, де кожен елемент буде доповнювати один одного, головне, щоб весілля пройшло «без сучка і задирки», а вже розряд тут явно грає далеко не перше місце.

Помилка № 3

В принципі, третя помилку www.svadbagolik.ru міг би внести і в попередню. Але все ж, хотілося б виділити її окремо. «Хочу все!» – Найчастіше це можна почути від нареченої, яка бажає і лімузин, і найдорожчого тамаду, і покупне плаття («Ви що! Оренда – погана прикмета!»), І так далі. Тому, якщо ви вже так хочете все і відразу, може відкласти весілля до кращих часів і накопичити грошенят?

Помилка № 4

Нерозумно сподіватися, що на підготовці весільного торжества вам вдасться заощадити. Це просто за гранню реального! Навіть якщо раптом на якусь мить вам здасться, що економія вдалася, будьте впевнені, незабаром «спливе» чергова весільна необхідність, що вимагає фінансових витрат. І це нормально. Зате вже після весілля ви зможете розслабитися і благополучно забути про пережиті фінансових «втратах».

Але, все ж, хотілося б відзначити, що ніхто не відміняв бонуси і знижки. Не соромтеся цікавити про це у агенства або ведучого вашого вечора. На сторінці агенства "Свадьба" http://www.skoro-svadba.com.ua/organizaciya-svadeb/  ви знайдете всі умови організації весілля. А хіба мало заощадити все ж вийде, ну хоч трохи.

Помилка № 5

Жодна підготовка не обходиться без суперечок з приводу списку гостей. Як правило, молодята хочуть покликати своїх найближчих людей, друзів. У них немає ніякого бажання бачити «дядю Васю, який троюрідний брат маминої двоюрідної тітки, який у далекому дитинстві подарував горщик». На жаль, батьки часто хочуть бачити всіх родичів на весіллі своєї дитини. Вони навіть не розуміють, як це, по-іншому. Не піддавайтеся. Це ваш день! Навряд чи вам буде приємно бачити сторонніх людей на найважливішому святі вашого життя. До того ж, це додаткові, далеко не маленькі, витрати.