Головна Цікаво Основні переваги купівлі квартири від забудовника

Основні переваги купівлі квартири від забудовника

852

Якщо ви вирішили стати власником квартири, постає питання: придбати її на вторинному ринку чи у новобудові. В останній час все більше покупців бажають працювати напряму з забудовниками. Нерідко їм доводиться стикатися з недобросовісними фірмами. Та при широкому асортименті компаній, можна вибрати надійну, і відчути від такої співпраці лише переваги.

Важливо перед купівлею квартири в Ірпені від забудовника, ретельно перевіряти компанію, з якою плануєте співпрацювати. Якщо у вас є друзі чи знайомі, які нещодавно купували квартири в новобудові, спитайте їх, з якою будівельною фірмою вони мали справу. Почитайте відгуки в мережі, відвідайте нові будинки компанії. Не варти довіряти свої кошти фірмі-початківцю.

У чому полягають вигоди для покупця квартири від забудовника?

Переваги купівлі житла у забудовника полягають у наступному:

  • Бездоганна юридична історія. Покупець може бути на 100% впевненим у тому, що через декілька місяців після придбання до нього не завітає родич чи інший спадкоємець. Ніхто не претендуватиме на його майно, та не стане висиляти людину на незаконних підставах.
  • Кращій стан житла, аніж на вторинному ринку. Ви будете користуватися новою сантехнікою, трубами, повітропроводами та іншими комунікаціями. Вам не доведеться витрачати гроші на заміну старих вікон. Всі використані забудовником матеріали – сучасні і нові.
  • Житло в новобудові коштує дешевше, ніж на вторинному ринку.
  • Наявність лише чорнової обробки. Вам не доведеться проводити демонтаж шпалер і штукатурки. Покупець своїми силами вигадує дизайн і втілює його в життя. Таким чином, суттєво заощаджується час, сили, гроші.
  • Нерідко забудовники можуть запропонувати кілька варіантів планування приміщення. Покупець сам обирає, яким чином в його квартирі буде організований простір. В деяких випадках забудовник забезпечує внутрішню обробку квартири, яку також можна з ним обговорити.
  • Дуже часто нерухомість в Ірпені від забудовника можна придбати у районі з комфортною інфраструктурою або в елітному районі. Поряд точно буде все необхідне від дитячого садка до кафе і спортклубів.
  • Якщо покупець знайде недоробки, добросовісний забудовник їх усуне. Звичайно, за умови відбиття цього факту у договорі. Таким чином, з надійною фірмою співпрацювати вигідно. Масштабна купівля житла не стане великим розчаруванням.

Всі ці плюси відносяться до фірм, що працюють чесно та добросовісно. Уважно обирайте забудовника, і вам точно сподобається ваша нова квартира у гарному районі.