Головна Цікаво Особливості легального працевлаштування в Польщі

Особливості легального працевлаштування в Польщі

1205

Обираючи, куди поїхати на роботу в ЄС, більшість людей зупиняється саме на Польщі. Це цілком виважене рішення, адже країна знаходиться поряд, мова легко зрозуміла навіть для тих, хто її не вивчав. Також тут завжди привітно зустрічають українських гостей та працівників, пропонують великий вибір вакантних місць. Розглянемо основні етапи легального працевлаштування в Польщі. Перш за все, вам необхідна буде робоча візу в Польщу. Набагато простіше це зробити, звернувшись до послуг кадрової агенції, де вам детально розкажуть про всю процедуру працевлаштування. Також тут зорієнтують вас у переліку вакантних посад. Постійно пропонують роботу в Польщі для чоловіків, для жінок, для сімейних пар, для дівчат та для студентів. Великою перевагою для тих, хто не володіє польською, є посади без знання мови. Ще одним важливим етапом є підписання трудового договору, адже саме робота по контракту забезпечить вам офіційне місце роботи. А це дуже важливо, адже все-таки ви їдете в іншу країну.

Відкриття візи

Одним з важливих етапів є успішне відкриття візи. Польська робоча віза типу D є довгостроковою. Після її отримання ви зможете працювати у Польщі до 90 днів на півроку. Можливо, вам потрібна буде не така довгострокова, а сезонна робота. Наприклад, на літо, на зиму, на осінь або на весну. Всі нюанси щодо отримання візи та збору документів, щоб отримати легальне працевлаштування в Польщі, краще уточнювати у представників кадрових агенцій. Наприклад, однією з провідних агенцій є Visa Pro, де ви зможете уточнити будь-які питання, які вас цікавлять. Окрім робочої візи, представники агенції можуть допомогти у оформленні документів на гостьову, туристичну, національну візу, візу для студентів або візу на закупи. Якщо ви не хочете витрачати власний час, який ніколи не буває зайвим, краще звернутися за такою послугою до професіоналів.

Підписання трудового договору

Найважливішим етапом, окрім отримання робочої візи в Польщу, буде саме підписання трудового договору від роботодавців. У договорі будуть зазначені умови вашого працевлаштування, посада та оплата. Ми допоможемо отримати запрошення від роботодавця, аби ви успішно змогли перетнути кордон. Завдяки такому працевлаштуванню в Польщі ви зможете дозволити собі здійснити хорошу подорож за кордон на відпочинок, придбати цінні речі або зробити ремонт вдома. Це прекрасна можливість зробити на майбутнє певні заощадження.