Головна Цікаво Особливості оренди квартири в Києві

Особливості оренди квартири в Києві

858
квартири подобово
квартири подобово

За 16 років роботи ми навчилися тримати руку на пульсі бізнесу і знаємо, що потрібно клієнтам. Європейський рівень сервісу — це не просто красиві слова, а реальні переваги нашої компанії:

  • цілодобова підтримка клієнтів;
  • трансфер до місця проживання;
  • заміна об’єкта на рівноцінний або вище класом у разі форс-мажору;
  • звітні документи з печатками фірми;
  • кілька варіантів безготівкової оплати;
  • знижки для постійних клієнтів.

Особливості подобової оренди квартир у Києві

Вся база доступних об’єктів представлена на сайті Podobovo. Ви можете самі вибрати квартиру, скориставшись розширеним пошуком або, якщо у вас немає часу на перегляд всіх об’єктів, звернутися до співробітників компанії. Просто зателефонуйте, скільки чоловік потрібно заселити і на яку суму ви розраховуєте. Вони запропонують вам варіант, виходячи з ваших побажань.

Потрібна квартира для великої компанії або ви хочете оселитися з домашнім вихованцем? Немає проблем, всі варіанти обговорюються! Цим ми вигідно відрізняємося від інших ріелторських агентств, які є лише сполучною ланкою між господарями та орендарями. Ми гарантуємо 100% відповідність об’єктів на фото реальному стану квартир та комфортні умови проживання. Жодних неочікуваних візитів господаря, ніяких гучних сусідів — ми ретельно відбирали об’єкти для нашої бази, розглядаючи тільки ідеальні з точки зору клієнта варіанти.

Бронювання квартири в Києві подобово

Наша компанія однією з перших впровадила сервіс онлайн бронювання об’єктів, адже усні домовленості в наш час мало що значать. Звертаємо увагу, що бронь вважається дійсним тільки після внесення попередньої оплати, яка складає вартість однієї доби проживання. Дані відразу ж вносяться в базу на зазначені числа квартира випадає зі списку доступних об’єктів.

Таким чином ймовірність бронювання одного і того ж житла в один день різними людьми нульова. Передоплата — стовідсоткова гарантія заселення.

Наш сайт передбачає декілька зручних варіантів пошуку:
з переліку об’єктів на сайті;

за датою;
за адресою;
по ID оголошення.

У базі є об’єкти з різних цінових категорій: від економ до VIP. Всі фото в оголошеннях реальні і свіжі: вибираючи квартиру зі спальнею в червоних тонах, по приїзду ви не побачите зелені штори і шпалери. Якщо у вас є конкретні побажання до меблюванню й техніці, озвучте їх співробітника компанії і він підбере відповідний варіант.

Вільні квартири є всі 365 днів в році, включаючи свята та дні масштабних заходів на кшталт «Євробачення» в столиці! Чим раніше ви бронюєте об’єкт, тим більше шансів зняти квартиру в «центрових» місцях міста: поруч з Майданом Незалежності, Андріївським узвозом або Києво-Печерською лаврою. Звертаючись до нас, ви можете не переживати, що вам доведеться ночувати в аеропорту або хостелі. За весь час роботи компанія Podobovo обслужила понад 100 тисяч гостей Києва. Багато з них стали постійними клієнтами і, збираючись приїхати в столицю, відразу телефонують нашим менеджерам. Таким клієнтам ми даруємо відмінні (до 40%!) знижки на проживання.