Головна Цікаво П’ять причин чому варто відвідати Закарпаття

П’ять причин чому варто відвідати Закарпаття

447

Для багатьох туристів Закарпаття залишається ще незвіданою таємницею. Цей прекрасний регіон – клондайк туристичних атракцій. Тут є все від старовинних фортець екстремального туризму до цілющих джерел і унікальних природних локацій. У цій статті ми обговоримо основні місця Закарпаття, які радимо відвідати кожному туристу.

Термальні джерела Косино

На базі закарпатських термалів розвинувся величезний СПА комплекс. Тут знаходиться відомий на все Косино готель Іванчо Бірток, який є центром цієї унікальної у всьому регіоні бази відпочинку. Варто відзначити, що середня температура в басейнах дорівнює 40 градусів за Цельсієм. Саме при такій температурі в людському організмі активується найсильніший імунний фактор – білок інтерферон. Якщо хочете поліпшити своє здоров’я і практично не хворіти, тоді рекомендуємо їхати на відпочинок в Косино. Тижневий відпочинок в термальних басейнах гарантує відмінне самопочуття на весь рік.

Дуже смачні вина у Виноградові

Неподалік від Косино знаходиться селище Виноградово. Ходять легенди, що його заснували лицарі ордену тампільєрів, котрі втекли від переслідування у Франції. З давніх часів місцеві жителі займаються вирощуванням винограду та виноробством. А місцеві вина користуються величезною популярністю серед туристів. У містечку навіть розвинулася окрема туристична атракція – дегустаційні тури. Гості приїжджають просто щоб спробувати всі різновиди локального натурального вина. Добре, що сприятливий клімат Закарпаття відмінно підходить для виноробства.

Старовинна фортеця Мукачево

Напевно одна з небагатьох нескорених фортець в Україні. Паланок – таку назву вона отримала із-за безлічі гострих дерев’яних паль, які разом з розташуванням на вершині гори, зробили фортецю практично не приступною. Єдиний раз коли вона була захоплена, це сталося через зраду радника Ілони Зріні, власниці цього прекрасного замку. Відзначимо, що всі будівлі добре збереглися до нашого часу і були відреставровані. Деякий час тут була ще й в’язниця. Дуже багато таємниць зберігає дана локація. Цікаво буде не тільки подивитися, а й ознайомитися з тим, яку ключову історичну роль зіграв палац у Мукачеві для історії регіону.

Крім того, в цьому містечку ще варто:

  • Побачити старовинний центр міста з історичними будівлями;
  • Випити смачну місцеву каву;
  • Навчитися вимовляти слова на місцевому діалекті;

Мінеральні джерела Шаяна і Поляни

Немає нічого ціннішого за власне здоров’я. Природа дала нам незмірні багатства у вигляді цілющих мінеральних джерел, які позитивно впливають на наш організм і можуть вилікувати чисельні хвороби. Курорти Шаян і Поляна, відносяться до тих місцевостей, які дуже багаті на різноманітні мінеральні води. Тут знаходяться чисельні санаторії в яких оздоровлюються сотні туристів. Подивитися всі санаторії Шаяну, а також Галявини та інших українських курортів, ви можете на сайті vse-ukr.com.

Полонина Боржава – українські альпи

Альпійські поля відомі в усьому світі. Але далеко не всі українці знають, що у нас теж є такі пам’ятки. Полонина Боржава, одна з найбільших в Карпатах. Звідси відкривається неймовірний вид на сотні кілометрів. А земля встелена гектарами чорничних кущів. Влітку тут можна не тільки насолодитися пейзажами, але і наїстися цих смачних і корисних ягід. Крім того, якщо спуститися в селище Пилипець, то можна відразу ж відвідати легендарний водоспад Шипіт. Обов’язково дізнайтеся в місцевих його легенду.

Подорожуйте Україною та бронюйте відпочинок на https://vse-ukr.com, у нас існує неймовірна кількість ще відкритих туристами місць.