Головна Цікаво Печі для лазні та сауни в Україні

Печі для лазні та сауни в Україні

675
Печь для бани Бочка

Завжди багато шанувальників мала лазня або сауна, адже саме там більшість з нас має можливість відпочити душею і тілом. Сьогодні лазні та бані це не тільки атрибут традицій минулого, це і сучасність. Зміна віків не змінила любов людей до даного відпочинку. І сьогодні ми з задоволенням відвідуємо лазні або сауну, так як вони асоціюються із здоровим образом життя, та стає атрибутом дачі або будинку.

Перш ніж почати облаштовувати приміщення для сауни чи лазні, потрібно вибрати, що ви обираєте? Все таки між ними є відмінності, сауна має мати високу температуру, та не повинно бути вологості на відміну від лазні, де температура нижча але є вологість, якою паряться. Коли ж вибір зроблений, потрібно обирати піч, яка є найважливішим елементом для лазні та сауни. Тому потрібно приділити її вибору особливу увагу, врахувати характеристики і дизайн.

У справжню лазню – якісну піч

Підбирати піч потрібно досить уважно і не спішити. Сьогодні багато виробників пропонують свій товар, але не завжди він є якісним. В пошуках наживи виробники економлять гроші та матеріалах, видаючи свій продукт за якісний.

Київський Завод опалювальної техніки «Canada» – є першою компанією на Українському ринкові який має свій власний завод, дотримується всіх норм у виготовленні піч. Всі матеріали які в нас використовуються при виготовленні печей відповідають великій якості. Саме тому компанія отримала багато схвальних відгуків і незважаючи на конкуренцію, змогла добитися високий успіхів у продажах. З нами співпрацюють відомі дизайнери, тому зовнішній вигляд печі буде добре вписуватися в  інтер’єр  і матиме стильний вигляд.

Традиційні дров’яні печі

З давен мають багато плюсів та залишаються і сьогодні  досить популярними. В чому їх переваги?

  • В експлуатації вони є досить простими.
  • Дають швидший нагрів лазні та є досить надійними.
  • В своїй роботі вони є досить ефективними та дають стабільну температуру.
  • Дають сухий і вологий пар.
  • Є економічними в своїх розмірах, для них не потрібно багато місця.

Печі ТМ Канада мають багато характеристик якості

Зверніть свою увагу на шви і товщину металу печі, на присутність ребра жорсткості, тому що це є показником якості. Матеріал з якого виготовлена наша піч є з найкращої якості. ТМ Канада виготовляє свої печі таким чином, щоб вона безпечною та комфортною у користуванні. В каталозі товарів на сайті, ви можете ознайомитися з характеристиками, зробити свій вибір на дизайні та розмірі печі. Наші консультанти допоможуть вам зробити вдалий вибір. А головне ціни на техніку в Канада є досить доступними.