Головна Цікаво POS термінал – переваги перед звичайним касовим реєстратором

POS термінал – переваги перед звичайним касовим реєстратором

913

Сучасну торгівлю неможливо уявити без компютера. Через велику кількість артикулів товарів, величезний потік інформації, який потрібно аналізувати заклади торгівлі користуються рпограмним забезпеченням та компютерним обладнанням. Найдорожчим на підприємстві торгівлі – в аптеці, у великому супер-маркеті чи у маленькому магазинчику – є місце касира. Місце обладнується компютером, касовим реєстратором, сканером штрихкодів та іншими необхіднимим приладами.

Черз те, що прилади займають багато місця касирові деколи не зручно працювати. Тому сучасні технології пропонують вихід з даної ситуації.

На ринку вже є пропозиції POS-терміналів, які розробляються згідно останніх технічних новинок.

Сучасний POS-термінал дозволяє поєднати в собі всі функції касового реєстратора, компютера, що підключаєтсья до бази даних та дозволяє відпускати товар, формуючи чек. Крім необхідних та першочергових функцій сучасний POS-термінал обладнаний  сесорними екранами, які дозоляють за допомогою дотику кервуати операція відпуску товарів. Також термінал обладнаний екраном, який повернутий до покупця. Він дозволяє моніторити поточні товари. POS-тремінал також може обробляти інформацію з пластикової банківської картки.

Отже ви самі бачите що сучасний термінал економить місце для обладнання, пришвидшує відпуск товарів, дозволяє частково автоматизувати роботу торгової точки.

Варто зауважити, що початкова ціна на обладнання становить від 20тис.грн. На перший погляд, така ціна відлякає користувача, який буде вважат що краще купити простий касовий апарат. Але POS-термінал відразу має декілька переваг. А саме :

  1. В собі обєднує роботу відразу трьох компонентів – компютера, касового реєстратора, зчитувача банківських карток, тим самим зменшує робоче місце.
  2. Через велику кількість артикулів користувач звичайного касового апарату вносить всі товари вручну в пам'ять касовика. Реєстратор дозволяє працювати з базою даних, тим самим користувач еконмить час на програмування. Ціна  реєстратора починається від 10тис.грн. До того потрібно додати вартість компютера та монітора. Тому вартість 20тис.грн насправді не є такою великою.