Головна Цікаво Підвищення ефективності роботи технологічної лінії

Підвищення ефективності роботи технологічної лінії

1129

Масло має багато корисних властивостей і є унікальною рідиною, яка застосовується для вирішення досить великого діапазону завдань. Так як в нашій країні користуються великим попитом силові пристрої, компресори та гідравлічне обладнання. Після виконання своєї роботи всі вони вимагають досить швидкого охолодження масла, оскільки воно сильно нагрівається після процесу стиснення і тертя. У таких випадках на допомогу приходять спеціальні теплообмінники, що охолоджують масло. Вони являють собою невеликі апарати, які за досить короткий проміжок часу можуть охолодити мастильну рідину.

Основні сфери застосування:

– паперове – целюлозне виробництво – на даного роду заводах використовують паперові преси, деталі яких приводять в рух гідравлічне масло. При постійній роботі воно може нагрітися більше ніж на 150оС, тому і виникає потреба його охолоджувати;

– компресорне обладнання – в таких пристроях масло виступає в ролі мастила, завдяки чому максимально знижується загальний знос деталей. При роботі даної апаратури виділяється тепло, яке необхідно кудись прибрати, цим і займається як паяні, так і розбірні теплообмінники;

– різноманітні технічні лінії – в таких ситуаціях масло омиває всі механізми, тим самим захищаючи їх від зносу і перегріву. Найдешевше буде використовувати теплообмінник, ніж потім виділяти велику кількість коштів на ремонт всього обладнання.

Допомога фахівців

Також у матеріалі можна знайти і детальніше ознайомитися з розбірним теплообмінником.

Якщо ви сумніваєтеся у своєму виборі, тоді краще всього звернутися за допомогою до професіоналів своєї справи. Вони зможуть вас проконсультувати і порадити максимально ефективний для вашого випадку варіант теплообмінного обладнання. Після чого ви можете прямо з допомогою вищевказаного сайту швидко і безпроблемно оформити свою покупку і чекати доставку в обумовлений час і місці. Обладнання цієї компанії має високу якість і тому може похвалитися досить тривалим експлуатаційним терміном.