Головна Цікаво Пояс для спини. Який вибрати?

Пояс для спини. Який вибрати?

910

Привіт, шановні читачі, сьогодні розглянемо тему – як же правильно вибрати собі пояс для спини.

Сьогодні розмова піде про те, як правильно допомогти собі при фізичних навантаженнях, щоб не мати справу з болем, неприємними наслідками, докторами, тривалим лікуванням.

Ми з вами живемо в такий час і в такій країні, де доступні практично всі блага технічного прогресу. В цьому напрямку людство зробило крок дуже далеко. І, на жаль, ми за це тепер розплачуємося своїм здоров’ям. Постійні стреси, екологія, якість харчування згубно позначилися на здоров’ї. Зв’язки, м’язи і навіть кістки втратили свою силу, міцність. Дуже часто люди не розраховують свої сили і травмуються. Дуже хочеться сказати: прислухайтеся до свого тіла, керуйте ним правильно, бережіть і захищайте свій організм. Він безцінний, коли здоровий.

Для людей, у кого вже є проблеми з опорно-руховим апаратом, розроблені всілякі ортопедичні пристрої. Залишається тільки правильно їх підібрати і правильно користуватися.

Що хочеться сказати про поясах? На жаль, на українському просторі багато імпортної синтетики. Як сказано вище, ми і так страждаємо від порушеної екології. Тому вибирайте обов’язково вироби з натуральних тканин, натуральні продукти.

Кому в дитинстві говорили, щоб не стояли в гумових чоботях в калюжах? А щоб на фізкультуру в взуття одягали натуральні, а не синтетичні шкарпетки? Від кого ви про це дізналися? Від найрідніших людей, від тих, хто турбувався про ваше здоров’я.

Хто потурбується про людей краще, ніж свою рідну виробник? Є український виробник, який випускає ортопедичні товари тільки з натуральних тканин. Вважає, що при запальних процесах синтетику до тіла пропонувати не можна. ТМ СТАН використовує в ортопедичної продукції тільки 100% бавовняні тканини. Вони влітку не сприяють попрілостей, а взимку не притягують холод. Як наслідок не розвиваються запальні процеси та інші ускладнення, і одужання проходить легше і швидше.

Отже. Пояс для спини. Давайте розглянемо ділянку хребта від шиї до куприка. Це грудний відділ (верхньо-, середньо-, нижнегрудной), поперековий відділ (область найбільшого вигину хребта вперед), крижовий відділ (нерухомий нижній відділ хребта внаслідок зрощених хребців в одну конструкцію). Відповідно до назвами відділів хребта і звучать назви ортопедичних поясів. На поперековий і крижовий відділ це буде пояс попереково-крижовий. За жорсткості вони бувають еластичні, напівтверді і жорсткі. По дії бувають профілактичні, здатні фіксувати, розвантажувальні і зігріваючі. Щоб зафіксувати грудний відділ, потрібен пояс грудопоперековий. Ця група поясів також ділиться, на напівтверді і жорсткі.

Все пояса підбирати треба індивідуально. Наприклад, людині, яка хоче бути дуже рухливим і в той же час захистити поперековий відділ від защемлень, зміщення дисків, вертикальної компресії (стискання) треба вибирати пояс вузький, але потужний. КП Універсал з чотирма ребрами жорсткості висотою 22см якраз відноситься до таких. А людині, у якого ті ж проблеми з хребтом, але потрібен час від часу піднімати тяжкості, краще в момент навантаження бути зафіксованим посиленим поясом пруф. Для молодого зростаючого організму можна рекомендувати виправити кіфотична поставу коректором постави, який фіксує тільки грудний відділ. А вже людям, у кого давно припинилося зростання, повністю сформований опорно-руховий апарат, підтримку забезпечити зможе пояс грудопоперековий, з великою площею фіксації хребта ПРпкг-2.

При замовленні в ТМ СТАН допоможе Вам підібрати правильний пояс для спини медик.

Ми сподіваємося, що наша інформація була для вас корисною.

Бажаємо Вам в доброму здоров’ї здійснювати свої найсміливіші плани!

Автор ТМ “СТАН” всі права захищені.

Копіювати текст дозволяється за умови посилання на цю статтю.