Головна Цікаво Працівники Головного управління ДФС у Львівській області перемогли в Спартакіаді Львівщини

В другу суботу вересня в Україні святкують День фізичної культури та спорту.

З нагоди його святкування в суботу, 14 вересня, відбулись фінальні змагання Спартакіади Львівщини серед команд державних службовців, у яких взяла участь збірна команда Головного управління ДФС у Львівській області, а також колеги зі збірних команд інших органів виконавчої влади Львівської області та переможці зональних змагань, які відбулися 31 серпня 2019 року.

Змагання пройшли у таких п’яти видах спорту: футзал, волейбол, шахи, шашки та настільний теніс у спортивному комплексі Національного університету “Львівська політехніка” та в ігровому залі ЛОО ФСТ «Динамо».

Переможцем у загальнокомандному заліку стала команда ДФС у Львівській області, яка виборола перше місце у напруженій боротьбі.

Наші колеги увійдуть також до збірної команди Львівської області, яка візьме участь у Всеукраїнській Спартакіаді серед обласних команд державних службовців 23-28 вересня в Ужгороді.

Вітаємо переможців та вболіваємо за їх подальші успіхи!