Головна Цікаво Препарати, що підвищують потенцію

Препарати, що підвищують потенцію

618

Порушення еректильної функції в нинішній час далеко не є рідкістю. З цією проблемою стикаються чоловіки різного віку, деяким з них навіть немає 35-ти років. У більшості випадків проблема полягає в сучасному способі життя, який включає в себе шкідливі звички, їжу швидкого приготування і сидячу роботу в офісах. Якщо ваша ерекція стала підводити в найвідповідальніший момент, варто задуматися над вирішенням цього питання відразу ж.

Що краще приймати для підвищення потенції?

На сьогоднішній день фармацевтичні компанії випускають просто величезна кількість препаратів для поліпшення чоловічої потенції. Більшість з них добре відомі в усьому світі, але з кожним роком їх стає ще більше. Найголовнішим лідером серед таких ліків вже довгі роки є Віагра. Ні, напевно, такої людини, яка б хоч раз про неї не чув. Силденафіл, який виступає діючою речовиною Віагри, підсилює кровообіг в області органів малого тазу. Препарат забезпечує міцну ерекцію протягом 4-6 годин з моменту його вживання.

Не менш ефективним вважається препарат під назвою Сіаліс. Хоч він з’явився на аптечних полицях не так давно, але вже встиг скласти конкуренцію Віагрі. Сіаліс починає діяти вже через півгодини, а його ефект може тривати до 36-ї години. Плюс до всього, тадалафіл (діючий компонент) не тільки зміцнює ерекцію, але і загострює відчуття під час статевого акту. Подібним чином впливає на організм і Левітра. Що стосується появи ерекції в невідповідний момент, цього точно не відбудеться. Справа в тому, що при вживанні цих препаратів член встає тільки після сексуальної стимуляції.

Однак проблеми з ерекцією – не єдине, що турбує чоловіків, є ще й таке явище, як передчасна еякуляція. Проблема такого роду дуже зачіпає чоловіче самолюбство, так як ніхто не хоче ставати «скоростріли». З передчасним сім’явипорскуванням допомагає боротися Дапоксетін. Він здатний продовжити статевий акт в кілька разів, посилюючи при цьому оргазмические відчуття. Однак варто зазначити, що Дапоксетін ніяк не впливає на ерекцію, він просто затримує процес сім’явипорскування. Тому якщо ваш секс занадто короткий, то цей препарат обов’язково допоможе з цим впоратися.