Головна Цікаво Про проблеми з потенцією не говорять … А ми заговорили!

Про проблеми з потенцією не говорять … А ми заговорили!

529

Сексуальна активність – важлива складова життя чоловіка. Не дарма природа дала йому можливість зберігати її навіть в похилому віці. Але не завжди це можливо навіть в 25-30 років, не кажучи про більш старшому віці. Проблема імпотенції в порівнянні з попередніми роками дещо «помолодшала»: сьогодні серед пацієнтів сексологів, андрологів і урологів, а також клієнтів аптек можна зустріти чоловіків в самому розквіті сил. Саме в останні установи і було вирішено звернутися з цим питанням.

Що про це кажуть

Чому виникає еректильна дисфункція – коментар фармацевта дає можливість розділити корінь проблеми відразу на кілька груп:

– психоемоційні: стрес на роботі і вдома, розумове напруження, конфлікти в стосунках;

– фізичні: важка трудова діяльність, шкідливі звички, наявність захворювань;

– фактори навколишнього середовища – в першу чергу забруднення повітря і води, а також продукти харчування ГМО і з хімічними добавками.

Все це призводить до того, що чоловік не здатний досягти ерекції, без якої статевий акт неможливий.

Вихід є

Залишатися один на один з проблемою не повинен ніхто, тим більше що рішення у неї є. Фармацевтична галузь ще двадцять років тому випустила препарат під назвою «Віагра», що врятував сексуальну активність багатьох чоловіків. Цей препарат діє вже через 30-60 хвилин після прийому і не потребує накопичення в організмі для отримання ефекту. Механізм дії таких таблеток базується на інгібуванні спеціального ферменту – фосфодіестерази-5, що відповідає за розслаблення м’язів кавернозних тіл чоловічого статевого члена. Не дозволяючи їм розслабитися Віагра сприяє наповненню кров’ю пеніса, що і потрібно для стійкої ерекції.

Сьогодні для вирішення проблеми імпотенції існують і інші препарати, наприклад, Сіаліс і Левітра. Їх розробили кілька пізніше, але це дозволило скоротити до мінімуму побічні ефекти, а для Сиалиса – збільшити період дії майже до 36 годин.

В Україні можна купити як оригінальні препарати під цими назвами, так і ліки дженерики. Останні не менш дієві, так само безпечні, але мають важливу перевагу – більш доступну ціну. Вибирати можна будь-яке з засобів, оскільки вони працюють, як «швидка допомога»: починають діяти, як тільки це потрібно.

Віагра, Сіаліс і Левітра – препарати, які можна приймати без консультації лікаря тільки при відсутності серйозних захворювань серця, судин, нирок, печінки і сечостатевої системи.