Головна Цікаво Про що розкажуть відтінки нітрилу

Про що розкажуть відтінки нітрилу

174

Нітрилові рукавички набули широкого поширення в кожній з галузей, де потрібен захист рук: в медицині, косметології, клінінгу, ремонтних роботах. Асортимент даного виду виробів безперервно розширюється, постійні покупці, напевно, звернули увагу на різноманітність кольорів і цін. Розглянемо докладніше, з чим пов’язані ці відмінності.

Чому вони нітрилові?

Нітрил – високотехнологічний матеріал підвищеної міцності, тому вироби з нього спочатку ставили до класу дорогих. У той же час, добротність і надійність повністю виправдовують вартість, яка трохи вища цін на аналоги з інших еластичних матеріалів, наприклад, латексу або вінілу.

Деякі тенденції на світовому ринку поступово стирають ці відмінності. Собівартість каучуку – основної сировини для виробництва латексу, стабільно зростає, так само як і попит на нього: все більше відкривається підприємств з виробництва автомобільних покришок, технологія виготовлення яких також включає каучук. Не можна списувати з рахунків, що це природний матеріал, а врожайним він буває не щороку.

При експлуатації слід врахувати, що каучук відомий як алерген. Не повністю синтетичний склад чутливий до інших природних компонентів, наприклад, до суміші для шугарингу, з якою часто мають справу косметологи. Також латекс вступає в реакцію з рядом агресивних хімічних речовин, тому його застосування в деяких галузях неприпустимо. Захисні засоби з вінілу значно тонші, цей матеріал приємний до шкіри рук, знижує потовиділення, забезпечує високу чутливість. У той же час, його якість не можна назвати особливо надійною.

Функціональна палітра

Розробники нітрилу врахували найбільш цінні властивості матеріалів-попередників. Первісна ідея універсального виробу на всі випадки життя не виправдала себе: несумірна дорожнеча відлякувала покупців; рядовому медику, лаборанту, механіку це було просто не по кишені. Асортимент довелося розширити, тепер у кожної пари з’явилося власне призначення і відповідна вартість. Для зручності їх розфарбували в різні кольори:

  • Рожеві – непудровані, з текстурою на пальцях, що запобігає ковзанню інструменту в руці;
  • Лимонні – гладкі, підвищеної міцності, призначені для медичних оглядів;
  • Червоні володіють особливою стійкістю до агресивних субстанцій;
  • Сині стійкі до механічних пошкоджень, рекомендовані там, де існує підвищений ризик інфікування;
  • Блакитні щільні, текстуровані по всій поверхні;
  • Чорні максимально наближені до того самого універсального виробу, настільки еластичні, міцні, підлягають миття, що можуть використовуватися як багаторазові.

Впізнаваність значно спрощує процедуру замовлення в інтернет-магазині. Не доведеться обходити аптеки в пошуках певної різновиди, досить вибрати в каталозі сайту потрібний колір, зробити кілька кліків і отримати одну або кілька упаковок в найближчому поштовому відділенні. Ви можете переконатися в цьому прямо зараз.