Головна Цікаво Професійне оскарження рішень тендерного комітету закупівель від VEK LEGAL GROUP

Професійне оскарження рішень тендерного комітету закупівель від VEK LEGAL GROUP

804
оскарження рішень тендерного комітету
оскарження рішень тендерного комітету

Проаналізувавши звіт Антимонопольного комітету за 2017 рік, можна стверджувати, що оскаржити рішення стосовно закупівлі – цілком реально. Проте, все потрібно робити з дотриманням необхідних вимог та правил, адже значна кількість відмов по скаргах була спричинена саме помилками безпосередніх ініціаторів процесу. Саме тому, задля оскарження закупівлі тендерів потрібно звернутись по допомогу професійних юридичних працівників. З їх допомогою можна буде зі 100% впевненістю оцінити перспективність вашої скарги, а також у випадку успішного просування справи не переживати за недотримання певних вимог.

Законодавством передбачено два можливих способи оскарження подібних рішень:

  • Шляхом подачі звернення до замовника з вимогою усунути недоліки та порушення угоди. Однак, такий спосіб значно обмежений у часі – подача можлива не пізніше як за 10 днів до крайнього терміну можливості подачі пропозицій. Тим більше, він не завжди є ефективним, адже можна так і не дочекатись виправлень від другої сторони.
  • Скарга до Антимонопольного комітету України на відповідного замовника. У зв’язку з тим, що справу буде розглянуто незалежним органом, шанси на її успішне просування значно збільшуються. Окрім того, за пред’явлення вимог до замовника з боку комітету, він буде просто зобов’язаний усунути допущені порушення тендеру.

Якщо вам довелось натрапити на шахраїв зі сторони замовника, змову другої сторони угоди з вашими конкурентами на ринку, або ж ваша компанія зазнала значних збитків через несправедливість та непрозорість виконання закупівлі тендеру, оскарження рішень тендерного комітету закупівлі в «VEK LEGAL GROUP» стане надійним та ефективним вирішенням вашої проблеми.

Звернувшись до спеціалістів, ви зможете не лише захистити власні інтереси та інтереси компанії від недоречного виконання замовником зобов’язань по закупівлі, отримати якісну правову допомогу в написанні коректної скарги до АМКУ, але й забезпечити повноцінний юридичний супровід на всіх стадіях розгляду справи. Такий супровід охоплює декілька важливих складових, серед яких:

  • Професійна експертиза правником усього пакету документації – це допоможе раціонально оцінити стан розглянутої ситуації та оцінити перспективи розгляду подібної справи на наступних етапах.
  • У разі схвального висновку щодо вашого оскарження, юристом буде складено та подано до відповідного органу скаргу на замовника, з дотриманням усіх строків та вимог чинного законодавства.
  • За потреби, можливість представлення та захисту прав та інтересів особи, що подала оскарження, при розгляді справи в Антимонопольному комітеті.

Звернення до справжніх професіоналів своєї справи зекономить вам час та кошти, дозволить максимально точно визначити перспективність вашої скарги щодо тендерної закупівлі та успішно вирішити проблему з дотриманням вимог законодавства.

За матеріалами: http://www.veklegal.com/uk/company-services/appealtender/