Головна Цікаво Пять компаній хочуть ремонтувати дорогу Львів-Мукачеве

Пять компаній хочуть ремонтувати дорогу Львів-Мукачеве

723

П’ять компаній взяли участь у процедурі відкритих конкурсних торгів Н-09 Мукачеве-Рахів-Богородчани-Івано-Франківськ-Рогатин-Бібрка-Львів на ділянці км 395+660 – км 436+433 (від села Давидів до межі Івано-Франківської області).Розкриття пропозицій конкурсних торгів на проведення поточного середнього ремонту ділянки автошляху відбулося у вівторок, 02 червня, у Службі автомобільних доріг у Львівській області, повідомила прес-служба Львівської ОДА.

Заявки на участь у торгах подали компанії ТзОВ "Лідер", ТзОВ "ПБС", ТзОВ  "Онур Конструкціон Інтернешнл", ТзОВ "Росдорстрой" і ТзОВ "Техно-Буд-Центр".

Розкриття пропозицій відбулось за присутності представників ЗМІ та народних депутатів України Ярослава Дубневича й Олександра Шевченка.

Кошти на проведення ремонту автодороги передбачено у постанові Кабінету міністрів №323 від 25 травня 2015 року "Про затвердження порядку використання коштів державного бюджету, призначених для розвитку дорожнього господарства  областей української частини Карпатського євро регіону (зокрема доріг Мукачеве-Львів, Татарів-Кам’янець-Подільський, Стрий-Мамалига)".

Згідно з постанови, на Львівщину передбачено виділити 200 мільйонів гривень. За ці кошти ремонтуватимуть дві ділянки автодороги Н-09 Мукачеве-Рахів-Богородчани-Івано-Франківськ-Рогатин-Бібрка-Львів.

Нагадаємо, у п’ятницю, 29 травня, розкрили пропозиції конкурсних торгів на проведення поточного середнього ремонту автомобільної дороги загального користування державного значення Н-09 Мукачеве-Рахів-Богородчани-Івано-Франківськ-Рогатин-Бібрка-Львів на ділянці км 436+433 – км 439+433 Львівської області (вул. Зелена – Сихівське кладовище).