Головна Цікаво Ремонт дублянок в Києві за вигідною ціною від хутряного ательє

Ремонт дублянок в Києві за вигідною ціною від хутряного ательє

271

Щоб з приходом холодів не бігти в найближчий магазин верхнього одягу, слід звернути увагу на зовнішній вигляд дублянки заздалегідь.

Дублянка або шуба – дорогий вид одягу, який не прийнято міняти кожен сезон.

Купуючи дублянку, ми сподіваємося, що цей продукт прослужить кілька років поспіль і при цьому збереже свій первісний вигляд.

Недорогий ремонт – це не мрія, а реальність

Виявили на дублянці дефект? Не варто нервувати і тим більше бігти по магазинах у пошуках обновки. Просто принесіть улюблену річ в студію хутра Вінтер Фур. Ми здійснюємо професійний ремонт хутряного одягу за найдемократичнішими цінами.

Одна з поширених проблем – «покусана міллю» верхній одяг. Ненажерливі комахи псують будь-який хутро, який потрапляє їм на шляху. Якщо ви виявили подібні проблеми, скоріше приносите виріб до нас. Ми усунувши всі виниклі дефекти. Досвідчені майстри студії вже «врятували» не один десяток зіпсованих міллю дублянок, після чого вони стали виглядати, як нові.

Не рідкісні випадки, коли трендова раніше штучка вийшла з моди, але при цьому зберегла непоганий вигляд. В такому випадку на допомогу також прийде ремонт – частковий або повний перешив вироби. Таким чином ви зможете непогано заощадити на покупці нової верхнього одягу і отримати актуальну дублянку, яка прослужить ще кілька сезонів. Поколдавав над нею всього кілька днів, майстри втілять останні модні тенденції. У підсумку ви отримаєте якісно відремонтовану, перешитій і відреставровану дублянку бездоганного вигляду і ультрамодного фасону.

Так, наприклад, з довгою дублянки можна з легкістю зробити коротку. Звузити розкльошені рукави. Прикрасити одяг новими деталями.

Безумовно, ремонт коштуватиме набагато менше, ніж придбання нової речі. Якщо для вас важлива економія бюджету, ремонт дублянок від Вінтер Фур – найкраще рішення!

Ремонт дублянок в Києві – який він буває?

Хутряне ательє Winter Fur (Київ, вул. Велика Васильківська 72, ТЦ Олімпійська, бутик 120 – 1 поверх) займається ремонтом дублянок, шуб і реставрацією хутряного одягу не перший рік. Ми точно знаємо, як максимально швидко і якісно відремонтувати дублянку, подарувати виробу друге життя.

Які види послуг ми пропонуємо?

  • Ушивання з боків.
  • Скорочення або подовження.
  • Підгонка по фігурі.
  • Моделювання окремих елементів (наприклад, зміна форми коміра, ширини рукава, форми кишень і т. П.).
  • Усунення дефектів, що виникли під час шкарпетки (розривів, порізів, які розійшлися швів).
  • Заміна зламаною фурнітури.
  • Частковий або повний перешив.

Досвідчені майстри оглянуть виріб і запропонують кращі варіанти ремонту з урахуванням ступеня ушкодження, фасону, структури хутра, особливостей обробки.

Ремонт дозволить не тільки повернути до життя хутряний виріб, але і приховати реальний «вік» штучки.

Чому не варто самостійно ремонтувати дублянку?

Ремонт верхнього одягу з хутра – відповідальний, трудомісткий і досить копіткий процес. Неправильні маніпуляції можуть привести до остаточної псування. Тому фахівці не рекомендують займатися перешиваючи і ремонтом самостійно, в домашніх умовах. Якщо неправильно поводитися з хутром і шкірою може обернутися деформаціями, перекосом, зміною кольору. В результаті за професійний ремонт доведеться заплатити набагато більше.

У розпорядженні фахівців студії хутра Вінтер Фур є необхідне обладнання і матеріали, за допомогою яких може бути виконаний ремонт будь-якої складності. Також ми проводимо хімчистку хутряного одягу і пропонуємо послуги з індивідуального пошиття шуб на замовлення.

Хочете подарувати коханій хутряний одяг друге життя? Приносьте дублянку до нас! Ми докладемо максимум зусиль, щоб виріб знову стало красивим, модним і зручним!