Головна Цікаво Ремонт ноутбуків – довіртеся професіоналам

Ремонт ноутбуків – довіртеся професіоналам

902
ремонт ноутбуків

Сервісний центр Контакт відповідає всім найвищим критеріям для роботи на ринку по обслуговуванню портативної техніки. Більше 15 років ми займаємося ремонтом ноутбуків, їх комплектуючих, і є професіоналами в цьому. Не важливо що конкретно потрібно полагодити вашого ноутбука – відновити від залиття, поміняти відео або північний / південний міст, замінити розбитий екран, усунути коротке замикання, замінити клавіатуру – це не проблема для нас.

Детальніше про переваги нашої компанії

  • Швидкість – завдяки злагодженій роботі наших співробітників, виконання 90% діагностик відбувається протягом доби після здачі ноутбука в наш сервісний центр, а ремонт більшості з них, завдяки власним складу запчастин, не займає більше 1-2 днів з того ж моменту здачі.
  • Якість – всі ремонти ноутбуків виконуються на сучасному обладнанні з використанням європейських хім. матеріалів. Всі майстри працюють у нас в даній сфері мають досвід не менше 7 років. Майстерня Контакт-Сервіс надає гарантії на будь-який вид діяльності від трьох місяців.
  • Ціна – абсолютно безкоштовна діагностика, навіть при повному розбиранні ноутбука. Більшість ціноутворення фіксоване, що прискорює процедуру ремонту. Так як в деяких випадках можна визначити приблизну вартість ремонту до розбирання і Ви з нею згодні, то на протязі 1-2 днів ви відразу ж будете сповіщені будь-яким зручним для вас способом відразу ж про готовність ноутбука.

Наш сервісний центр займається ремонтом ноутбуків таких виробників як Samsung, Asus, Acer, Sony та інші.

Особливі переваги нашого сервісного центру :

  1. Ми не є посередниками.
  2. Власна виробнича зона і інженерний склад дозволяють нам проводити складні роботи з максимальною якістю і оптимальною ціною в найкоротші терміни.
  3. Ремонт проводиться на інфрачервоному обладнанні з використанням високоякісної флюсу для BGA монтажу при дотриманні вимог IPC / JEDEC стандарту.