Головна Цікаво Різновиди протеїнів

Різновиди протеїнів

995

Раціон свого харчування, в тому числі кількість жирів, а також вуглеводів, кожна людина може регулювати в самостійному порядку, адже це дуже простий процес. Але, якщо говорити про кількість в організмі саме білків, тут справа зовсім інше – трохи складніше. Проблема в тому, що кількість білків слід підтримувати на певному рівні, адже це дуже важливо для нормальної і правильної роботи організму. Щоб знати і розуміти, як саме варто підтримувати таку кількість білкових з’єднань, необхідно знати і про те, що собою являє протеїн і в чому різниця між різними видами цього продукту.

Яєчний протеїн вважається найпершим продуктів, який став важливим і незамінним елементом спортивного харчування. Зараз, в силу того, що технологічний процес не стоїть на місці, такий вид білкових сумішей відноситься до дорогих, але якість протеїну не загубилося. Такий повноцінний білок організм засвоює швидко і ефективно.

Сироватковий протеїн характеризується спеціальним методом виготовлення. Справа в тому, що сироватка пропускається через дуже дрібне сито, за допомогою чого досягається дуже висока концентрація білка. Відмінність полягає в тому, що при такій кількості білка, кількість вуглеводів, а також жирів зводиться до мінімального, що дуже важливо. Якщо людині відомо, що його організм легко засвоює той чи інший варіант білка, то починати прийом протеїну слід саме з цього варіанту – сироваткового.

Казеїн відрізняється повільним засвоєнням організмом, тому й почуття ситості, після вживання такого продукту, буде набагато довше. Казеїн має властивість створаживаться в шлунку, в результаті чого процес його засвоєння теж дуже повільний. Рекомендується вживати його перед сном, щоб у нічний час він встиг виконати свою функцію, наситити організм корисними речовинами, відновити сили до ранку.

Соєвий протеїн теж має свою специфіку – в його склад входять унікальні ферменти, завдяки яким засвоєння здійснюється не в повному вигляді. Ізолят такого білка можна впевнено назвати повноцінним протеїновим продуктом. Але, такий протеїн може засвояться не всіма людьми, що потрібно мати на увазі. Продукт, як і інші різновиди протеїну, можна легко придбати в інтернет магазині Bodybuilding.ua, за допомогою чого почати процес відновлення організму, схуднення або набору м’язової маси – все залежить від цілей і побажань.

Багатокомпонентний протеїн містить кілька варіантів протеїну, які гармонійно доповнюють один одного. Швидкі види протеїну приймають до і після тренувань спортивного характеру, що дозволяє максимально убезпечити організм від катаболізму. А ось повільні продукти протеїну ефективно діють перед сном, коли немає можливості часто вживати їжу. В результаті, поєднання таких функцій в одному продукті дозволяє забезпечити людський організм рівномірним надходженням білків, а також різних важливих амінокислот.

Є й багато інших комбінацій протеїнових продуктів, кожна з яких відрізняється складом, дією. Перед тим, як почати прийом даного продукту рекомендується проконсультуватися з тренером або з представником медицини, щоб точно знати дозу кошти, а також характеристику прийомів. Але, якщо такої можливості немає, варто ознайомитися з усією інформацією про препарати, почати прийом з малих доз, щоб перевірити реакцію організму. Такий підхід дозволить зробити прийом протеїну максимально ефективним, а вже через короткий час результат буде видно на обличчя.