Головна Цікаво Роль навчальних посібників в освіті

Роль навчальних посібників в освіті

1161

Якісні навчальні посібники та книги допомагають творчо підійти до навчального процесу, підвищити його рівень, розкрити потенціал учнів. А підвищення рівня освіти, в свою чергу, є пріоритетним завданням будь-якого навчального закладу.

Сучасна освіта розвивається стрімкими темпами, навчальні посібники, підручники та робочі зошити дозволяють підійти індивідуально до кожного учня, створити йому максимально комфортні умови навчання. Залежно від рівня підготовки, ступінь складності завдань може бути різною, навіть на одному етапі навчання. У кожному сучасному підручнику передбачені елементи контролю і самоконтролю, які дозволяють перевірити свої знання самостійно. Це не тільки розширює рамки навчального процесу, а й виробляє відповідальність учнів. Різноманітність друкованої продукції з навчальної літератури та різних посібників дає великі можливості для самоосвіти, наприклад, для вивчення іноземних мов. Аудіоматеріали, які надаються у підручниках дозволяють домогтися ідеальної вимови без відвідування репетиторів.

Кількість друкованої продукції з навчальної літератури величезна, на будь-якому книжковому інтернет-ресурсі ви знайдете велику кількість найрізноманітніших підручників, випущених різнойменними видавництвами. Наприклад, сайт bookletka.com спеціалізується на навчально-методичній літературі для викладачів і учнів, робота в тісній співпраці з низкою українських видавництв дозволяє значно знизити ціни на пропоновану літературу.

Навчальна література, представлена на сайті, зацікавить школярів і студентів, які вивчають іноземні мови. Особливе місце займають підручники з англійської мови британського видавництва серії macmillan book, які рідко зустрічаються в звичайних магазинах. Всі серії розраховані на кілька рівнів, від початку вивчення до вищого рівня знання мови. Написані яскравою, захоплюючою мовою, вони перетворюють навчання в творчий процес, дозволяють якісно підготуватися до здачі підсумкових випробувань.

Особливий інтерес для учнів і абітурієнтів представляють добірки з кожного курсу дисциплін, які використовуються для підготовки до підсумкової атестації. Додаткові тестові завдання дозволяють оцінити свій рівень знань, а також ознайомитися з варіантами рішень найскладніших питань.

Книги та посібники є головним інструментом в освітньому процесі, що допомагають не тільки отримувати і закріплювати певні навички, а й використовувати їх на практиці.