Головна Цікаво Розсувні двері – особливості вибору

Розсувні двері – особливості вибору

953

Кожен з нас хоча б раз у житті займався ремонтом. Часто хочеться розширити площу, яку маємо, звільнити якомога більше місця і все облаштувати максимум комфортно. Комори й шафи займають досить багато місця. Існує відмінна альтернатива – це замовити розсувні двері.

Не сумнівайтеся в тому, що двері купе прослужать Вам довго і якісно. Меблева фабрика «Профіт-Рол» використовує тільки кращі матеріали і кріплення, тому Ви не пошкодуєте про свій вибір. Особливістю є те, що всі двері виконані індивідуально під замовлення, з урахуванням розмірів Вашого житла. А також існує величезний вибір матеріалів і вставок, які прикрасять інтер’єр і додадуть не тільки практичність, але ще й родзинку для житла. Виглядають двері купе дуже стильно, сучасно, а головне – не займають багато місця.

Відмінним дизайнерським рішенням послужать міжкімнатні двері купе. На сайті ProfitRoll у Вас є можливість не тільки ознайомитися з уже виконаними проектами, але й прорахувати вартість своєї двері. Навіть якщо у Вас немає часу, достатньо просто зайти на сайт і скористатися послугою «Всі вдома». Ця послуга полягає в тому, що наш співробітник, в будь-який зручний для Вас час, приїжджає в домовлений місце. При собі він має бланк договору і зразки вставок, декорів і профілів. Ще одним приємним сюрпризом буде виклик дизайнера/замірника, який не тільки зробить всі необхідні виміри, але і допоможе визначитися з матеріалом, декором і спираючись на свій багаторічний досвід, порадить саме те, що Ви шукаєте.

Меблева фабрика «Профіт-рол» вже 11 років на меблевому ринку. Ми гарантуємо виконання робіт в термін, протягом 7 днів. Наші фахівці виконують якісний монтаж, і Вам не доведеться мучитися після завершення всіх робіт. Дізнатися детально ціни на міжкімнатні двері купе і вартість послуг ви можете на сайті. Залишається тільки насолоджуватися комфортним, практичним, а головне недорогим рішенням. Міжкімнатні двері купе – це незамінна деталь квартири, будинку або офісу.

Ми завжди враховуємо побажання і особливості клієнта. Так що залишитися незадоволеним просто неможливо. Асортимент для вибору конструкції величезний, є з чого вибрати і за ким порадитися з приводу оформлення дверей. Ви зможете створити унікальну двері, якій гості будуть захоплюватися.

Не варто відкладати дзвінок на завтра. Почніть зараз і через 7 днів, Ви гарантовано отримаєте встановлену двері купе, виконану для Вас і Вашого будинку.