Головна Цікаво Ручки з гравіруванням, коробочки для флешок: приємні і корисні сувеніри

Ручки з гравіруванням, коробочки для флешок: приємні і корисні сувеніри

656

Просування бренду – найважливіший етап розвитку для організації, недавно прийшла на ринок. Чи можна зробити назву торгової марки популярної без великих фінансових вливань? Так! Для цього необхідно задіяти недорогі, але високо ефективні маркетингові інструменти.
Ручка: не тільки стильний подарунок …

Поверхня піднесений як презент діловому партнерові або постачальнику ручки може стати ідеальною рекламною площею. На неї потрібно нанести відповідний логотип. На сайті компанії Printerio докладно описано, як виконується гравірування на ручках в киеве, у скільки обійдуться роботи.

Речі для писання постійно знаходяться на виду у своїх володарів. Співробітник фірми напевно запам’ятає торгову марку, назву якої знаходиться на відстані 15-20 см від очей. З великою часткою ймовірності замовлення він надасть “знайомої” комерційній структурі, а не маловідомою.

У чому криються переваги нанесення зображень за допомогою лазерного гравіювання? До уваги береться цілий ряд обставин:

можливість роботи з різними поверхнями (логотип з успіхом наноситься на метал, пластмасу, дерево);
збереження зображення тривалий часовий період (навіть через роки воно не тьмяніє, не стирається);
нанесення фірмових знаків в різних цифрових форматах;
оперативність проведення робіт;
нанесення логотипів вкрай акуратно (поверхню виробу в ході проведення робіт не пошкоджується).

Коробочки для флешок: презент подвійного призначення

В якості подарунка фірмі-партнеру ідеально підійде і футляр для зберігання знімного диска пам’яті. Пристрій активно використовується в роботі співробітниками офісу. Нанесений на його поверхню торговий знак є гарантією того, що власник аксесуара не забуде назва “правильної” компанії.

Для виготовлення футлярів використовуються різні матеріали:

метал;
пластик;
особливо міцний картон.

Виконані з них вироби відрізняються високою механічною міцністю, довговічністю. Вони підходять для тривалого транспортування. Вміщені в футляри знімні диски надійно оберігаються від негативних зовнішніх впливів.

Дані про те, які коробочки для флешок слід підносити в якості цінних подарунків, наведені на сайті Printerio. Аксесуари ідеально підходять на роль дієвих маркетингових інструментів. З їх допомогою завдання по просуванню бренду вирішується “малою кров’ю”.