Головна Цікаво Рукотворні пам’ятки Пхукета, які варто відвідати

Рукотворні пам’ятки Пхукета, які варто відвідати

603
остопримечательности Пхукета

Приїжджаючи в інше місто, а тим більше – в іншу країну, люди замислюються трьох речах: де жити, де харчуватися і що подивитися. Рішення другого питання досить просте. У будь-якому місті є заклади громадського харчування, та й в самому готелі найчастіше є ресторан. А ось на що ви будете дивитися, залежить від ваших уподобань.

Пхукет – це не просто пляжний курорт. Цей острів вже багато століть є найважливішим вузловим центром Таїланду, а тому тут велика кількість стародавніх пам’яток.

Ват ЧалонгАрхітектурні пам’ятки острова

Острів порадує гостей, які цікавляться старовиною, древніми храмами і статуями, віковими особняками і красивою, недоторканою людськими руками природою.

Однією з головних визначних пам’яток острова є Великий Будда. Це досить нова скульптура, зведення якої розпочалося в 2008 році. Висота статуї сягає 45 м, а ширина – 25,5. Будда виготовлений з бетону, а поверхня покрита нефритом. Поруч з ним встановлено, що сидить Будда, висота якого становить всього 12 м. А з оглядового майданчика, де розташовуються статуї, відкривається чудовий вид на половину острова.

Ват Пратонг

Ще одна з відомих пам’яток Пхукета – Ват Чалонг. Це найбільший в світі храмовий комплекс, зведений в середині 19 століття. Саме в цьому монастирі був зібраний загін, що допоміг в 1876 році придушити заколот селян. На території комплексу розташовано безліч храмів і будівлі для проживання ченців.

Прананг Санг

Ват Пратонг – ще давніший храм, побудований в 1750 році. У порівнянні з Ват Чалонг це не дуже великий, але досить гарний храм, усередині якого знаходиться унікальна статуя Будди, що не має рук і ніг.

Продовжує серію храмів Прананг Санг – стара будівля на Пхукеті, зведена в кінці 15 століття. Він розташовується недалеко від Ват Пратонга, а подивитися на нього слід через унікальних особливостей середньовічної китайської архітектури.
Що подивитися в столиці

Ват Путта монгкон – це головний храм острівної столиці. У порівнянні з вище описаними архітектурними пам’ятками займає досить скромну територію. Тут є тільки дзвіниця, каплиця і кілька невеликих будівель. Особливо цікавий старовинний особняк в китайсько-португальському стилі.

На Пхукеті взагалі багато будівель, побудованих в цьому стилі. Навіть просто прогулюючись по місту, ви не пройдете мимо архітектурних пам’яток. А в деякі з них варто зайти, тому що там знаходяться музеї.