Головна Цікаво Рулонні штори – сучасна альтернатива шторам з тканин

Рулонні штори – сучасна альтернатива шторам з тканин

615
рулонные шторы

Рулонні штори в великому попиті серед сучасних покупців, адже вони зручні, прості у використанні і недорогі. Вони замінили старі тканинні штори і стали Альтернативою жалюзям в багатьох квартирах. Вони не тільки виконують функцію інтер’єру, але створюють додаткові можливості збільшити візуально обсяг кімнати. Нижче в статті ми більш детально ознайомимося з ними.

Рулонні штори являють собою тканину, акуратно намотуетсья на вал. Вони обладнані фіксаторами, які можна прикрутити до стелі або до вікна.

Різноманіття видів таких штор має на увазі і різні варіанти управління, які ви можете побачити на сайті Маестро. Там висможете купити штори під замовлення, а також підібрати колір за смаком. При покупці фахівці магазину запропонують вам прості механізовані моделі, в яких підняття (опускання) полотна здійснюється пружиною або ланцюжком, а також автоматизовані варіанти, в яких рух штор наводиться через електровключатель або пульт управління.

Для виготовлення штор в рулонах прийнято використовувати щільну переважно натуральну тканину (бавовна, поліестер або льон). Дуже популярними стали моделі з дзеркальним ефектом, який досягається шляхом нанесення на полотно спеціального напилення. Всі види даного товару повинні мати антистатичні властивості. Так само вони здатні відштовхувати пил і перешкоджати вигорання на сонці.


Існують такі різновиди штор в рулонах:

– Рулонні штори день ніч мають шару прозорих і непрозорих тканинних смуг. Візуально вони схожі з горизонтального типу жалюзі, а за допомогою механізму регулювання положення смуг контролюється світлопроникність штори.

– Тканинні ролети – це цілісне полотно з щільною немнущейся тканини, яке намотується на валик. Ось друге видів їх відрізняє простота конструкції і багатофункціональність.

Існує величезна безліч різновидів тканинних штор: з горизонтальним (вертикальним) розташування смуг, з закритим і відкритим типом кріплення механізму, середнього і сильного рівня затемнення, прозорі і напівпрозорі і т.д.

З переваг таких штор можна виділити:
– лаконічність;
– екологічність;
– Надійність;
– довговічність;
– Простота в обслуговуванні і чищенні;
– здатність візуально збільшити габарити кімнати;
– пиловідштовхуючі і вогнезахисні властивості;
– стійкість до зморшки.

Але поряд з безліччю вагомих переваг так само слід зазначити і недолік таких штор. Якщо Розташувати її в віконний отвору, то механізм кріплення буде перешкоджати повноцінного відкриття вікна.

Якщо Вас зацікавив даний товар, і Ви хочете купить рулонні штори, то зробити це можна через інтернет магазин oboi.com.ua. Можливість замовити полотна потрібного розміру, різноманіття кольорів, екологічність і надійність дозволяють покупцям встановлювати їх не тільки в житлових приміщеннях, але і в офісах, лікувальних і навчальних закладах. Вони гармонійно доповнять будь-який інтер’єр і створять в кімнаті атмосферу тепла і затишку.