Головна Цікаво Які стандарти вхідних дверей в квартиру?

Які стандарти вхідних дверей в квартиру?

342

Вхідні двері відрізняються від міжкімнатних своєю шириною – як правило, вони набагато габаритніший. Також відмінності бувають в матеріалах виготовлення, зовнішній вигляд. Стандарт вхідних дверей регламентується ГОСТом, хоча на ринку є і нестандартні вироби для дизайнерських прорізів і інтер’єрів. Наявність державних вимог є лише рекомендацією в даному випадку.

Існуючі стандарти вхідних дверей

У квартирах і приватних будинках можуть використовуватися вхідні двері декількох видів:  одностулкові, двостулкові, з фрамугою. Тип конструкції впливає на зовнішній вигляд виробу. Він безпосередньо залежить від типу об’єкта, параметрів дверного отвору. Діючі сьогодні стандарти вхідних дверей включають в себе такі характеристики:

  • висота отвору знаходиться в межах від 2070 до 2370 мм, конкретні значення слід ретельно вимірювати на місці майбутнього монтажу;
  • ширина повинна становити більше 900 мм, популярними є розміри: 1010, 1310, 1510, 1550 1910 і 1950 мм (в залежності від кількості стулок);
  • товщина дверного полотна і блоку не регламентується, вона залежить від матеріалу виготовлення. Для металевих конструкцій товщина зазвичай перевищує 2 мм.

При виборі розмірів вхідного блоку слід розуміти, що цим проходом будуть користуватися люди з різними вантажами, тому так важливо забезпечити достатню ширину простору. У магазині дверей Cortez можна замовити конструкцію за індивідуальними параметрами, а виїзд фахівців для проведення замірів є абсолютно безкоштовним. Компанія реалізує продукцію провідних брендів, а також самостійно виготовляє дверні блоки з високоякісних матеріалів.

Знання стандартів вхідних дверей допоможе вам правильно підібрати конструкцію під наявний отвір в квартирі і не займатися потім доведенням блоку до потрібних розмірів. Рекомендуємо купувати дверні конструкції у перевірених постачальників і виробників, добре себе зарекомендували на українському ринку. Однією з таких компаній є магазин дверей Cortez. Він знаходиться в Києві, має склади в Дніпрі, Полтаві, Одесі та забезпечує доставку замовлень по інших регіонах країни.