Головна Цікаво РУХ на Євромайдані

РУХ на Євромайдані

845

У суботу, 23 листопада, ввечері представники Буської РО РУХ в колоні зі семи мікроавтобусів на чолі з головою Львівської крайової організації НРУ Андрієм Корнатом також вирушили до Києва відстоювати підписання Асоціації України з Європейським союзом і вимагати відставки уряду Азарова та імпічменту Президента Януковича. Депутатську фракцію РУХу Буської районної ради представляли депутати: Василь Левко, Сергій Бондаренко, Ігор Іваськів, Анатолій Амброзій та Богдан Глова. Від інших фракцій Буської райради були ще депутати "Батьківщини".

Зазначу, що приємно було побачити серед учасників мітингу не тільки наших вчителів, а й директорів шкіл Буського району. Представники усіх галузей підтримали шлях України до Європи. Відомо, що чимало священиків Бущини недільної днини у церковних храмах молилися за тих, хто стояв у Києві та інших містах України з вимогою кращого майбутнього для нас, наших дітей, внуків і майбутніх поколінь українців.

Хоча ще з ночі чимало людей залишалося на Майдані Незалежності та Європейській площі, формування основної колони розпочалося о 10 годині біля пам'ятника Михайлові Грушевському. За годину колона рушила до пам'ятника Тарасу Григоровичу Шевченку, після чого рух учасників спрямували на Хрещатик. Зауважу, що, проходячи біля пам'ятника Леніну з криками ганьба, мітингувальники, попри опір «Беркуту», розібрали палатку комуністів та ліквідували прапори комуністичної партії.

Упродовж усього шляху до нас приєднувалось все більше людей. Пройшовши Хрещатик, ми зупинились на Європейській площі біля імпровізованої сцени, де виступили лідери опозиції, журналісти та відомі громадські діячі. Усі закликали владу підписати Асоціацію України з Євросоюзом, а дехто й до повалення існуючого антиукраїнського режиму. На 12 годину на Європейській площі зібралось більше 100 тисяч людей.

По завершенні акції ми відразу прийняли рішення виїхати до Києва набагато більшим представництвом, адже 28-29 листопада ще можна щось змінити. До слова, після нашого повернення чимало представників Буського РУХу поїхали на Київ власним автотранспортом, обіцяючи залишатись там аж до п'ятниці. Очевидним є головне – Євромайдан вже вплинув і на нашу владу, і на представників Євросоюзу. Про Україну знову говорять у світових ЗМІ та владних кабінетах, багатьох впливових держав. І це вселяє надію…

Богдан ГЛОВА,
голова Буської РО РУХ, депутат районної ради