Головна Цікаво З паспортом у доросле життя

З паспортом у доросле життя

958

Семеро вихованців дитячого будинку "Добре серце", яким виповнилося шістнадцять років, врочисто отримали паспорти громадян України. Зробити цей день справді незабутнім допомогли друзі та вихователі, які організували справжнє свято.

Головний документ вручили голова Буської райдержадміністрації Володимир Сай та завідувач Буського сектору Державної міграційної служби Ігор Чиж. "Сьогодні ви отримали не просто документ, а своєрідну путівку в доросле життя, – звернувся до молоді Володимир Сай, – і пам'ятайте: не буває прав без обов'язків! Ви повинні підтвердити свою дорослість, неухильно дотримуючись Конституції та законів нашої країни. Хочу побажати вам світлої долі, здійснення прекрасних молодих мрій, успіхів та здобутків на благо нашої України".

На адресу молодих людей звучало ще багато теплих слів та приємних побажань. Святкового настрою всім присутнім додавали виступи вихованців "Доброго серця", які щиро раділи за своїх старших братів та друзів.

Організатори святкування доклали чимало зусиль, щоб цей день молодим людям запам'ятався на все життя. А фото на згадку ще довго нагадуватиме про один з найважливіших днів на порозі їх дорослого життя.

Ірина Корчинська