Головна Цікаво Від сьогодні Львівський аеропорт відкритий для лоукостерів

Від сьогодні Львівський аеропорт відкритий для лоукостерів

924

Після зняття у вівторок, 2 квітня, Міністерством інфраструктури обмеження на відкриття рейсів до Львова в рамках проекту «Відкрите небо», міжнародні авіаперевізники, в тому числі й лоукостери, матимуть можливість підписувати двосторонні угоди на користування послугами ДП «Аеропорт Львів ім. Данила Галицького». Повідомила прес-служба Львівської обласної організації партії «УДАР Віталія Кличка»

Про це на своїй сторінці в мережі Facebook написав народний депутат України, голова транспортного комітету ВРУ Ярослав Дубневич.

Зокрема, ударівець відзначив: «Після тривалих розмов, консультацій, вдалося таки «Відкрити небо» для ДП «Аеропорт Львів ім. Данила Галицького». Спільно усією Львівською громадою, за розуміння і підтримки з боку міністра інфраструктури Андрія Пивоварського та його команди, за єдиної позиції комітету з питань транспорту Верховної Ради України створено спрощені умови для всіх перевізників.

Тепер кожен лоукостер, хто одержить дозвіл у своїй авіаслужбі, на основі двосторонніх договорів, зі зменшенням бюрократичних процедур може без перепон користуватися послугами Львівського аеропорту».

Нагадаємо, сьогодні, 2 квітня, під час брифінгу у Кабінеті міністрів України очільник Міністерства інфраструктури Андрій Пивоварський повідомив, що з 2 квітня, відомство відкриває аеропорт «Львів» на принципах «відкритого неба» в односторонньому порядку.

У п’ятницю, 21 березня під час засідання транспортного комітету ВРУ у Львові депутати звернулись до Мінінфраструктури з проханням підтримати ініціативу місцевої влади та в порядку експериментузняти обмеження на підписання двосторонніх угод операторів авіаринку з львівським аеропортом.