Головна Цікаво Секрети вдалої взуттєвої покупки

Секрети вдалої взуттєвої покупки

821

Щоб купити взуття, вже не можна довіряти ні вогню, ні запаху.

Купувати літнє взуття краще вранці, коли нога відпочила після ходьби, радять продавці взуття. Оксана ж зробила навпаки: купила взуття в другій половині дня. Під час примірки туфельки добре «сиділи» на нозі, а вранці виявилися занадто великими. На сайті інтернет-магазину Unbox у вас буде можливість підібрати взуття за характеристиками, які дуже детально і уодбно використовувати на сайті. Дуже великий асортимент спортивного взуття – стоноги купити Київ на сайті можливо від кількох виробників. Все дуже просто – заходите на сайт, вибираєте взуття і оплачуєте.

Пам’ятаю, коли завжди радили жінкам купувати взуття ввечері, коли нога набрякне, – каже дівчина. – Інакше воно буде тиснути. А мені ці «човники» були трохи вільні ще під час примірки. Але вони мені дуже сподобалися, а менших все одно не було в продажу, тому купила не свій звичний 37-й, а 38-й розмір. Вранці дівчина вирішила піти в нових туфлях на навчання. Але тоді виявила, що вони, як для нових, дуже легко на нозі тримаються. Оксана не повертала взуття в магазин, а змирилася з тим, що пальці в туфлях трохи по вільно сидять. Одягала «човники» тільки тоді, коли знала, що мало часу ходити пішки. З настанням теплої погоди все частіше згадують, що пора купити нові босоніжки або туфельки.

Але, виявляється, вибрати якісне взуття – це справжнє мистецтво. Секрети вдалої покупки літнього взуття дізнавалися в «взуттєвих» фахівців. Правда, далеко не у всіх відомих тернопільських магазинах взуття продавці-консультанти захотіли давати поради. У деяких закладах нам не надали інформацію, посилаючись на зайнятість або небажання говорити. Головне – щоб не тиснуло

Найкраще вибирати взуття вранці, тому що до вечора ноги трохи розпухають після ходьби, тому взуття, точно підходить за розміром, може здатися занадто вузькою. Таким чином можна купити дуже большуюю. А якісне взуття до кінця дня прийме форму вашої ноги.

– Головне при виборі взуття, щоб по довжині підходило, тобто, щоб не тиснуло в пальці, – радить старший продавець магазину “Unbox” Ірина. – Тому що в ширину взуття, як правило, розходиться. Було б добре, щоб підкладка взуття була шкіряної, тоді нога не буде «ковзати» при ходьбі, а не потіти і не буде утворюватися неприємний запах.

Щоб відрізнити шкіряне взуття від підробки, можна подивитися на його підкладку. Якщо вона шкіряна, то на ній можна побачити маленькі дірочки – сліди від волосяних цибулин. В цілому ж, можна подивитися і на зріз – тоді точно можна переконатися, шкіряна це взуття.
Перевіряйте на зрізі

Зараз дуже важко стало розпізнати, какао взуття є шкіряної, а яке – ні, розповіла продавець взуття на ринку “Рубікон” Тетяна. Адже підробляти речі навчилися дуже добре. Тепер не можна довіряти таким методам, як пробувати покриття на витримку вогнем -, каже жінка. – Тому що тепер це вже не гарантують що річ, яку ви купуєте, шкіряна. Тепер є багато вогнетривких матеріалів, полум’я витримують і не реагують на нього.

Крім цього, коли взуття перевіряли на запах. Тепер же є багато ароматичних добавок, які імітують запах шкіри. Вірним все ж є метод перевірки матеріалу на зрізі, погоджуються продавці. Хоча, тепер так хитромудро навчилися шити взуття з клаптиків, що тільки на зрізах і є шматочки шкіри, а інші покриття – дермантіновий, – каже Тетяна.

– Тому дивіться, щоб взуття було зшите з суцільної шкіри.
Купуйте зручно

Найчастіше в магазинах зараз купують звичайне взуття, так звані “балетки” і “пінетки”. Молодь вже другий сезон їх носить, і популярність на взуття не падає, кажуть продавці. Інтернет-магазини пропонують також можливість купити крім взуття різний одяг. Наш магазин Unbox, – продовжує Тетьяна, пропонує і футбольну атрибутику. Наприклад, футбольна форма клубів – олімпійки, тренувальні костюми, жіночі футболки поло і багато іншого.

Бажаємо вам вдалих покупок!