Головна Цікаво Що таке мікроблейдінг і як його роблять?

Що таке мікроблейдінг і як його роблять?

Корекція брів – обов’язкова складова регулярного догляду кожної сучасної жінки. Існує дуже багато способів створення красивої форми і вигину. Найсучасніший серед них – це мікроблейдінг.

У чому ж суть такої процедури? Які переваги вона дає? І які протипоказання має мікропігментірованіе?

Що таке мікроблейдінг?

Мікроблейдінг або мікропігментірованіе – це одна з найпопулярніших естетичних процедур по догляду для брів. Вона прийшла в Б’юті Бар в Києві і інші салони з Південної Кореї, де дуже уважно ставляться до свого зовнішнього вигляду. Фактично це метод перманентного татуажу, суть якого полягає в прорісовиваніе волосків вручну. В процесі використовується така собі «ручка» з найтоншим лезом, що складається з великої кількості голок.

Тонке лезо злегка розсікає шкіру, після чого в ці розрізи потрапляє пігмент. Незважаючи на «страшне» опис процедури, проходить вона практично безболісно і безпечно. Надтонке лезо завдає акуратні смужки, які виглядають абсолютно як природні волоски.

Головні переваги мікроблейдінга

Суть мікропрігментірованія проста: майстер домальовує все, чого не дала природа. Майстер не просто додає відсутні волоски для збільшення обсягу. Він також коригує форму, вигин, навіть довжину.

Мікроблейдінг має багато плюсів, основні серед яких такі:

  • Реалістичний природний результат. Волоски не виглядають намальованими, вони практично не відрізняються від природних брів.
  • Можливість приховати шрами, рубці, тощо
  • Низький рівень хворобливості, відсутність набряків і сильного почервоніння.
  • Довговічність результату. Малюнок зберігає колір протягом мінімум року.
  • Широкий вибір відтінків. Колір пігменту практично не втрачає яскравості і насиченості згодом.

Також варто відзначити, що мікропігментірованіе – це досить гігієнічна і безпечна процедура. У хороших салонах всі інструменти проходять обов’язкове очищення та дезинфекцію. Оскільки лезо зачіпає тільки верхні шари шкіри, через кілька років не залишається жодного рубця.

Основні протипоказання

Незважаючи на всю безпеку процедури, вона має свої протипоказання. Не варто проводити мікроблейдінг при цукровому діабеті. Варто відмовитися від процедури, якщо в області брів є багато родимок.

Також не варто проводити процедуру при шкірних захворюваннях або під час вагітності та лактації. Гострі запальні стану теж вважаються протипоказанням до мікропігментірованіе брів.