Головна Цікаво ЩЕДРИЙ МИКОЛАЙ У «ДОБРОМУ СЕРЦІ»

ЩЕДРИЙ МИКОЛАЙ У «ДОБРОМУ СЕРЦІ»

769

ЩЕДРИЙ МИКОЛАЙ У «ДОБРОМУ СЕРЦІ»

Нема у дітей радіснішого та очікуванішого свята в календарі ніж свято Миколая Чудотворця, який приносить бажані подарунки і сповнює заповітні мрії. Уже напередодні дня святого Миколая до вихованців «Доброго серця» завітали з щедрими дарунками помічники Миколая – благодійники і меценати, як давні знайомі так і зовсім нові.

Серед них:

ЩЕДРИЙ МИКОЛАЙ У «ДОБРОМУ СЕРЦІ»

–  активістки Всеукраїнського об’єднання українок «Яворина», разом з головою організації Іриною Сех, із святковою програмою до Дня Миколая та подарунками.

– Благодійна організація «Турбота в дії» з розважальною концертною програмою та подарунками.

– представники меблевих фірм Буського району з подарунками для дітей.

ЩЕДРИЙ МИКОЛАЙ У «ДОБРОМУ СЕРЦІ»

– громадська спільнота с.Н.Яричів з цікавою розважальною програмою та зоовиставою.

– отець Володимир з церкви Введення в храм Пресвятої Богородиці, що на Сихові м.Львова, з подарунками для дітей.

– ТзОВ «Домен – Друк» під керівництвом Галецької Наталії Василівни, доставили цілий мікроавтобус солодощів, фруктів та речей.

ЩЕДРИЙ МИКОЛАЙ У «ДОБРОМУ СЕРЦІ»

А ще відбулася цікава зустріч з студентами Львівського університету, під час якої вихованці разом з студентами пекли смачну піцу.

Щедрий святий Миколай виконав бажання дітей, які були висвітлені у листах святому Миколаю, помічниками якого стали представники «Баркому» під керівництвом Ковальчук Ірини. З подарунками до дітлахів завітали також депутат обласної ради Петро Жукровський, комісар комісар Львівської області, полковник Олександр Тіщенко, який завжди відгукується на всі потреби дітей, з подарунками та комп’ютерною технікою для дітей.

Користуючись нагодою, вихованці дитячого будинку «Добре серце» щиро дякують всім помічникам Миколая за доброту та щедрість.