Головна Цікаво Співробітник компанії повинен отримувати турботу

Співробітник компанії повинен отримувати турботу

530

Кожна компанія повинна звертати увагу на те, як її співробітники одягнені, а головне піклуватися про те, щоб вони отримували тільки найкраще. Тому важливо, щоб спецодяг завжди була чистою і красивою, так як це дозволяє отримувати більш ефективний настрій для роботи. Щасливі співробітники компанії, це запорука успішного бізнесу. Саме тому компанія “Effetex”, пропонує свої професійні послуги, що допоможуть отримати аутсорсинг спецодягу.

Що ми пропонуємо?

  • Оренда спецодягу для ваших співробітників;
  • Професійне прання, дозволить відновити чистоту і якість одягу;
    облік;
  • Доставка спецодягу для вашої компанії;
  • Якісний ремонт;
  • зберігання;
  • заміна;
  • підтримка;

Якісна робота надає клієнтам багато переваг, що дозволять доглядати за спецодягом ефективно і надійно. Також важливим є те, що ви зможете зберегти свої гроші, скоротяться фінанси, що зазвичай йдуть для того щоб піклуватися про речі. Ваші співробітники будуть завжди задоволені, а головне працюватимуть з великою віддачею для компанії.

Рекомендуємо звернути увагу, що компанія має 10 років стажу, професійної роботи, що зарекомендувала себе перед клієнтами. Продумане співробітництво, дозволяє отримати командну роботу, що надає європейську гарантію.

Компанія “Effetex” піклується про безпеку своєї роботи, тому використовуємо тільки ту тканину, що стійка до зносу, а також вона має негорючі властивості, що забезпечує безпеку для кожної людини. Для будь-якої компанії важливо, щоб її співробітники завжди були в безпеці, і мали комфортні умови для роботи, а спецодяг, дозволить

Не користуєтеся послугами аутсорсинг

Компанії, що прагнуть мати правильний результат в роботі, завжди працюють з основними напрямками бізнесу. Всі інші роботи, такі як логістика, облік та інше передають іншим компаніям, що ефективно це виконують. Аутсорсинг користується популярністю серед багатьох компаній на території України, хоча є досить новою практикою в роботі. Але в Європі, ця послуга вже багато років успішно розвивається, і користується популярністю серед малих і великих корпорацій. Ваша команда складається з штату, де працює мала кількість людей, або навпаки ви маєте багатотисячний колектив, що вимагає аутсорсинг. Тоді вам до “Effetex”!

Розвиток іміджу компанії залежить від чистоти і краси одягу, що кожен день надягають працівники корпорації. Тому важливо правильно піклуватися і вибирати одяг, щоб кожен, хто буде надягати одяг, був упевнений у своїй безпеці.