Головна Цікаво Споживчий кредит від банку – один з видів позики

Споживчий кредит від банку – один з видів позики

987

Наша реальність диктує свої закони. Так, дуже часто виникає потреба у придбанні необхідних великої побутової техніки, зробити хороший ремонт в будинку або квартирі, придбати автомобіль, а грошей не вистачає. Зарплата дозволяє налагоджувати цілком пристойну суму, але для необхідної речі треба відкладати мінімум півроку.

У цій ситуації може допомогти споживчий кредит від банку. Велика кількість банківських структур в нашій країні породжує високу конкуренцію, і зниження ставок на позику грошей.

Основні види позик для людей

  • Позичити гроші у родичів або знайомих. Тут варіант майже нереальний. Рідко у кого бувають на руках досить великі суми. І ще один мінус – це гроші можуть зажадати повернути дуже недоречно. Плюсом такого виду кредиту є відсутність необхідності плоті відсоток за користування.
  • Банківський кредит. Тут ставка не висока. Можна отримати досить велику суму, якщо людина офіційно влаштований і має довідку про дохід. Постійно з’являються нові види комплексної послуги кредитування – процентні канікули, кредит на автомобіль, перекредитування (з меншою ставкою). У зв’язку з бумом мережі інтернет банки стали пропонувати свої послуги і тут. Так, наприклад, можна оформити онлайн кредити в IdeaBank З’явилася можливість керувати своїми рахунками в режимі онлайн.
  • Система ломбардів – це теж один з підвидів кредитування. Єдиною умовою для отримання готівки на руки є застава. Ця застава залишається в ломбарді, а оцінка заставленого майна завжди невисока. Це пов’язано з необхідністю реалізувати заставу в разі неповернення коштів. Як наслідок, сума, одержувана на руки, не може бути великою, термін кредиту невеликий. Процентна ставка при такому вигляді кредиту досить висока.
  • Спеціалізовані кредитні компанії, їх досить багато в інтернеті. Вони дають кредит на банківську карту. Суми у таких компаній не високі (максимум 10 000 грн.), термін до 21-го дня, а процентна ставка-це щось середнє між ломбардом і банком.

У підсумку можна зробити висновок, що в першу чергу необхідно визначитися з сумою і терміном кредиту. Після його порівняти пропозиції банківських структур. І тільки у випадку, якщо банки не можуть надати вам лояльних умов за кредитом, тоді звертатися до інших компаній, що дає гроші в кредит. І тільки в крайньому випадку звертатися до ломбардні відділення.