Головна Цікаво Україна – це стратегічний транзистор газу для ЄС

Україна – це стратегічний транзистор газу для ЄС

396

Важливою темою стало, для кожного українця і не тільки, тема газу, і роль України, в його поставках для ЄС. Сучасні можливості і новітні технології стали гарантом якісної роботи і розвитку нових і сучасних ідей у ​​вирішенні багатьох питання. Особливо важливим стало підтвердження ролі України – ЄС, на саміті що відбувся.

Для кожної європейської країни є важливим бачити Україну нарівні з іншими країнами, а головне під час проведення саміту відбулося підкреслення ролі України в транспортуванні газу в ЄС. Було визнано, що на сьогоднішній день Україна, є важливим елементом у забезпеченні якісної і швидкої поставки газових ресурсів в Європу.

Було також відзначено всі переваги даного вибору:

«Ми підтвердили роль України як стратегічної країни-транзитера газу, що забезпечує доступні, і надійні поставки в ЄС»

Сьогодні на прес-конференції виступили голова Євроради, і голова Єврокомісії. Виступив з промовою і президент України, на чому наголосив основні переваги від співпраці. Всі вони відзначили важливість даного рішення, а головне підкреслили надійність постачання. це стало одним з важливих кроків, до перемоги, а також можливості України отримати дохід, від ефективної співпраці.

Також під час саміту, було заплановано про тристоронню зустріч, яка відбудеться липні. На цій зустрічі будуть обговорюватися важливі питання, пов’язані з транзитом. Якщо переговори пройдуть успішно, то Україна зможе закріпити себе як одну з надійних і стійких країн поставляє газ. Але варто зазначити, що тристоронні переговори можуть бути і важкими для кожної зі сторін.

У чому переваги співробітництва Україна – ЄС?

  • Доступне та надійне постачання газу в різні пори року. Євросоюз ніколи не відчуває затримок в отриманні газу, а головне впевнений в чистоті тиску, що дозволяє отримати газ;
  • Доступна ціна, дозволяє економити кожній країні, не переплачуючи гроші за не потрібно витрачений час. Користуючись послугами транспортування газу через інші країни, не є фінансово вигідним, так як доводиться переплачувати за те, що користуються трубою;
  • Достатня кількість газу для здійснення транзиту в підземних сховищах України.

Для того щоб завжди знати більше, а головне правильно мислити потрібно звертати свою увагу на ueex.com.ua. Саме тут ви зможете дізнатися всю інформацію про газ, його ціну і можливості. Не потрібно чекати завтрашнього дня, коли можна діяти вже сьогодні! Тільки для ефективних рішень, пов’язаних з газом і Україні.