Головна Цікаво Послуги стаціонарного зв’язку подорожчають

Послуги стаціонарного зв’язку подорожчають

710

Національна комісія з державного регулювання у сфері зв'язку та інформатизації (НКРЗІ) ухвалила рішення підвищити з 15 вересня граничні тарифи на послуги фіксованого міського зв'язку на 14%, сільського телефонного зв'язку – на 27%.

"Для населення і бюджетних організацій абонентська плата за користування стаціонарним телефоном у містах і районних центрах складе 33,26 грн на місяць без погодинної оплати і 29,91 грн на місяць з погодинною оплатою. Населення селищ міського типу і сіл буде платити за стаціонарний зв'язок 26,32 грн в місяць без погодинної оплати і 23,01 грн на місяць з погодинною оплатою", -йдеться в повідомленні.

Для небюджетних організацій в містах і районних центрах плата за користування стаціонарним телефоном зросте до 47,63 грн на місяць без погодинної оплати і до 43,08 грн на місяць з погодинною оплатою.

При цьому для небюджетних організацій в сільській місцевості абонплата збільшиться до 41,29 грн на місяць без погодинної оплати і до 36,15 грн на місяць з погодинною оплатою.

Отож, чи варто взагалі користуватись таким зв'язком, бо ж стільниковий суттєво дешевший і надійніший.