Головна Цікаво У новий рік – без солодощів і з вишуканими подарунками

У новий рік – без солодощів і з вишуканими подарунками

907

 Хоча рік Чорної Водяної Змії вступить у свої права лише 10 лютого 2013 року, на це не потрібно зважати, а вже нині готуватися до його зустрічі, радить відомий астролог і космопсихолог Іван Круп’як, адже мало хто зустрічає рік за східним календарем. Більшість святкує календарний рік, тобто в ніч із 31 грудня на 1 січня. Хоча, як пояснює Іван Степанович, східний календар – це наш календар, який був занесений предками аріями у далекому минулому на схід, де він і прижився. Тому, щоб протягом всього року змія була милостивою до вас, треба її задобрити.

«Рік Змії – революційний рік. Це – рік перемін, – каже астролог. – Якщо проаналізувати «зміїні» роки XX століття, усі вони були досить бурхливими й перемінливими. 2013 буде подібний на 1953, адже, як показують дослідження, через 60 років завжди все повторюється. Колесо історії крутиться – все забуте старе стає новим. Це рік здорового глузду й холодної розсудливості». За словами Івана Круп’яка, рік Змії в побутовому, технічному, соціальному плані буде прогресивним. Людство думатиме над тим, як вижити. Переломним цей рік буде в усьому. За основу братимуться зовсім інші принципи. «Капіталізм у тому стані, в якому він є, доживає останні дні, — впевнений Іван Круп’як. — 2013 рік стане поштовхом до чогось нового, зовсім іншого. Проте слід розуміти, що не відразу все зміниться, адже тривалість ери 70 космічних днів, а в земному еквіваленті — більше п’яти тисяч років».

Також астролог каже, що «Дракон започаткував певну програму, і її втілюватиме в життя Змія. Слід очікувати великих перемін у медицині. Покровителем року є Меркурій, магічне число 6, тому слід виважено діяти, особливо в торгівлі, комерційних і фінансових справах».

«ВЖ»