Головна Цікаво В якому банку можна оформити кредит готівкою

В якому банку можна оформити кредит готівкою

693

Останнім часом люди вважають за краще звертатися за готівкою кредитами в мікрофінансові організації, так як отримати гроші тут можна дуже просто, без довідок про доходи або офіційного працевлаштування. Мікрофінансових компанія обробляє заявки в лічені хвилини, і це дає їй велику перевагу перед банками. Але і в банківських установах пропонують оформити кредит готівкою на вигідних умовах.

До банкам вигідно звертатися громадянам, які потребують довгострокової підтримки, або хочуть отримати досить велику суму грошей. Детальна інформація про умови кредитування, які діють в МФО, представлена ​​на сайті Дельтакредит. Для того щоб отримати готівку в борг, знадобиться витратити більше часу і сил, однак і можливості тут у позичальників інші. Досить порівняти процентні ставки мікрофінансових компаній і банків, щоб оцінити ступінь переплати в кожній організації.

Що потрібно для того, щоб отримати кредит готівкою в банку

Практично кожен банк пред’являє однакові вимоги до своїх клієнтів. Для отримання готівкового позики, вам необхідно:

  • Надати при собі посвідчення особи громадянина України;
  • Мати офіційне місце роботи;
  • Пред’явити довідку про доходи;
  • Досягти віку не менше двадцяти одного року;
  • Мати гарну кредитну історію;
  • Бути не старше 65 років.

Це основні умови, які можна вважати практично єдиними для всіх банків, але часто співробітник може запросити додаткові документи або відмовити у видачі кредиту. Наприклад, для того щоб займ готівкою був виданий студенту, або громадянинові, якому ще не виповнилося 21 року, знадобитися або заставне майно з правами власності на нього, або наявність поручителів. Це повинні бути дорослі платоспроможні люди. На інших підставах скористатися послугами банку громадянин не зможе. Про умови кредитування повнолітніх осіб в мікрофінансових організаціях можна прочитати тут.

Рейтинг банків, які видають готівку позики

Лідируючу позицію в рейтингу банків, який готовий видати кредит готівкою займає ПриватБанк. Ви зможете отримати гроші без довідки про доходи, причому користуватися ними протягом п’ятдесяти п’яти днів без нарахування відсотків. Максимальна сума позики становить 50 тисяч гривень, але тим. хто звертається в банк в перший раз, частіше пропонують взяти менший кредит.

Друге місце в рейтингу розділили між собою Юнекс Банк і Кредит Агріколь, за ними слід ПУМБ і Мегабанк. У всіх цих установах нараховує разова комісія при оформленні кредиту, тільки Юнекс і Мегабанк готові надати гроші в борг без будь-яких націнок. Процентні ставки нараховуються з першого місяця користування грошима. Однак мова йде про оформлення кредиту на рік, сума якого становить десять тисяч, а при отриманні такої позики в мікрофінансової організації на дві місяці, розмір переплати може бути аналогічним річного. На сайті https://deltabank-online.com.ua ви можете детально ознайомитися з умовами кредитування в різних фінансових установ, і вибрати відповідне для себе.