Головна Цікаво Віагра 200 мг: що потрібно знати про відомого препараті для поліпшення ерекції

Віагра 200 мг: що потрібно знати про відомого препараті для поліпшення ерекції

388

Чоловіча статева слабкість – поширене явище серед чоловіків за 40 років. Виявляється байдужістю до сексу, труднощами з досягненням ерекції, неможливістю контролю і утримання «робочого» стану, достатнього для проведення статевого акту, передчасною еякуляцією, необгрунтованим зниженням лібідо. Серед найбільш ймовірних факторів, що впливають на погіршення потенції, виділяють: деякі захворювання сечостатевої та серцево-судинної системи, ендокринні порушення, психологічні причини (страхи, невпевненість, комплекси, невротичні розлади), зловживання шкідливими звичками, нездоровий спосіб життя, наслідки травм хребта і головного мозку, застосування деяких медикаментозних препаратів. Так чи інакше, лікувати еректильну дисфункцію потрібно, в іншому випадку незначні відхилення призведуть до повного чоловічого безсилля.

Найбільш простий, доступний і безпечний для здоров’я метод лікування імпотенції – медикаментозний, що грунтується на використанні спеціальних таблеток для підняття якості ерекції. Віагра – найбільш популярний засіб в даній категорії. В каталозі є і інші препарати аналогічної дії, що відрізняються діючою речовиною, дозуванням і ціною.

Віагра: особливості впливу на організм

Основу препарату для поліпшення потенції представляє речовина sildenafil. В організмі чоловіка sildenafil активізує кровообіг в області геніталій, завдяки чому допомагає домогтися гарної тривалої ерекції природним способом, тобто під час природної стимуляції. Тривалість дії препарату (3-5 годин) дозволяє провести відразу кілька успішних статевих актів. Таблетки з силденафілом п’ють за півгодини-годину до запланованого статевого акту, запиваючи звичайною водою. У більшості випадків ефект помітний вже через чверть години після використання препарату.

Добова стандартна доза становить 100 мг sildenafil, однак може бути збільшена або зменшена на розсуд лікаря. У продажу є Віагра 25, 50, 100 і 200 мг. Віагра 200 – найбільш вигідний і економний варіант для тих, хто постійно користується цим препаратом. Таблетку 200 мг зазвичай ділять на 2-4 частини в залежності від призначеної дози. Таким чином, однієї таблетки вистачає на кілька раз, що помітно береже бюджет. Засіб Viagra 200 годиться для тривалого регулярного застосування і не викликає звикання.