Головна Цікаво Відбулося засідання робочої групи у справах альтернативної (невійськової) служби

Відбулося засідання робочої групи у справах альтернативної (невійськової) служби

385

28 вересня заступник голови райдержадміністрації Тетяна Сай провела засідання робочої групи у справах альтернативної (невійськової) служби.

У засідання взяли участь представники управління соціального захисту населення РДА, Буської філії ЛОЦЗ, сектору взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи, запобігання та виявлення корупції, районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

На порядок денний засідання було винесено питання про направлення трьох громадян Буського району з релігійної громади «Християни Віри Євангельської» на альтернативну (невійськову) службу замість проходження строкової військової служби на підставі поданої ними заяви.

У ході розгляду вищезазначеного питання членами робочої групи було з’ясовано порядок проходження та направлення громадян України на альтернативну (невійськову) службу, перелік релігійних організацій, віровчення яких не допускає користування зброєю, перелік підприємств, установ, організацій, що перебувають у державній або комунальної власності, на яких громадяни можуть проходити альтернативну службу.

За результатами обговорення робочою групою було прийнято рішення щодо направлення громадян на альтернативну (невійськову) службу на комунальні підприємства району під час проведення осіннього призову на строкову військову службу.