Головна Цікаво Відпочинок на морі – задоволення плюс оздоровлення

Відпочинок на морі – задоволення плюс оздоровлення

511

Ніхто не відмовиться навіть від декількох днів на морському узбережжі. Теплі промені сонця, прохолодний бриз, шум прибою – все це сприяє розслабленню. Пару днів здатні зарядити енергією і відновити сили. Але це не єдина причина відправитися у відпустку на узбережжі. У вільний час на морському березі сприяє зміцненню імунітету, нормалізує роботу всього організму, профилактирует розвиток величезного числа захворювань.

Користь води і клімату

При наявності великого списку недуг лікарі рекомендують відправитися на узбережжі. Чисте повітря сприяє швидкому одужанню і зміцненню організму. По складу води найкориснішим вважається Мертве море. У ньому максимальна концентрація корисних речовин і з’єднань. Але в відпочинок на морі в Україні, для організації якого можна вибрати мальовничі куточки на сайті https://gport.com.ua/, зробить не менш позитивний ефект на здоров’я, зміцнивши і відновивши його.

При купанні активізується будівництво клітин. Морська вода сприяє загоєнню ран, подряпин і інших шкірних ушкоджень. Вона збагачує організм такими мінеральними сполуками, як:

  • магній;
  • кальцій;
  • калій;
  • йод;
  • бром.

Мікроелементи живлять дерму, покращують її стан, зміцнюють волосся і нігті. Морський бриз насичує організм бромом, йодом, магнієм. Він позитивно впливає на роботу органів дихальної системи, дозволяє нормалізувати функції щитовидної залози, зміцнити імунітет.

Користь відпочинку на морському узбережжі для організму

Згідно з численними дослідженнями і заявам фізіотерапевтів ефективність плавання схожа з наслідками регулярних масажів. Купання в морі тонізує шкірний покрив, підтягує дерму, покращує циркуляцію крові. Прохолодна вода позитивно впливає на стан і роботу судин, звужуючи і розширюючи їх. Такий масаж сприяє активізації обмінних процесів, що призводить до схуднення.

При хвороби м’язів і суглобів фахівці радять не просто ніжитися на сонці, а закопуватися в пісок. Така забава запускає обмін речовин. Рекомендується проводити в пісочної ванні до 15 хвилин, повторюючи процедуру щодня протягом тижня.

Відпочиваєте на пляжі, посипаної галькою? І її можна використовувати для зміцнення здоров’я. Стоунтерапия розслабляє організм, активізує обмін речовин, покращує самопочуття. Навіть прогулянка по нагрітих сонячними променями камінню позитивно вплив на емоційний стан, роботу нервової, серцево-судинної, сечостатевої та інших систем. Таке ефективний вплив обумовлено великою кількістю активних точок на ступнях.

Любіть ніжитися під сонечком? Це теж корисно для вашого здоров’я. Під впливом сонячних променів активізується синтез вітаміну D. Півгодини засмаги дозволить виключити дефіцит цього з’єднання в організмі. Але необхідно враховувати, що ніжитися на сонечку рекомендується рано вранці або після 4 годин дня. І навіть в цей час обов’язково використання сонцезахисного крему.

Зміцнити здоров’я і збагатити організм корисними мікроелементами дозволять і продукти харчування. На курортах можна насолодитися стравами з риби, водоростей і морепродуктів. Печиво і цукерки замінять більш корисні солодощі – фрукти. Таке харчування навіть протягом короткого відпустки збагатить організм вітамінами і мінералами, забезпечивши прекрасне самопочуття і настрій.