Головна Цікаво Вірусу можна уникнути

Вірусу можна уникнути

799

У зв’язку з різкими коливаннями температури повітря та з метою зниження росту захворюваності серед населення Головне управління  Держсанепідслужби у Львівській області рекомендує вжити усіх застережних заходів. 

У Постанові від 21.11.2009р. "Про впрова­джен­ня обмежувальних заходів на період нестійкої епі­демічної ситуації з захворюваності на грип та гострі респіраторні захворювання у Львівській області" йдеться про обов’язкове дотримання керівни­ками підприємств, установ, організацій, закладів незалежно від форм власності не­обхідного санітарно-протиепідемічного та темпе­ратурного режимів в приміщеннях, у першу чергу закладів охорони здоров’я, дитячих дошкільних закладів, загальноосвітніх шкіл, закладів культури та освіти.

Ситуація по захворюваності на грип та ГРВІ стабільна. Станом на 4 лютого 2013 р. захворю­ваність школярів по школах району знизилася з  22% до 15%: а саме в Красненській ЗОШ №1  І-ІІІ ст. –  з 92 хворих (19,7%) до 59 хворих (12,5%); у Пе­револочненській ЗОШ  І-ІІІст. – з 27% до 13,5%, – повідомляє Василь Шевчук, начальник Бро­дівського міжрайонного управління Головного управління держсанепідслужби у Львівській області.