Головна Цікаво Чарівні околиці Фетхіє

Чарівні околиці Фетхіє

676

Курорт Фетхіє знаходиться на стику двох морів : Середземного і Егейського. Населення Фетхіє налічує близько 30 тисяч жителів, центр міста забезпечений всією необхідною інфраструктурою. Однак у туристів найбільше затребуваний передмістя : він ідеально підходить для того самого комфортного відпочинку, який очікують люди, що купують тури в Туреччину. Особливою популярністю користується бухта Олюденіз, розташована недалеко від центральної частини Фетхіє.

У бухті знаходиться 12 невеликих островів. У цих мальовничих місць є своя історія і особливу чарівність, яке і приваблює туристів. Само узбережжя являє собою мереживо із заток і півостровів. Саме в цих відокремлених місцях заховані першокласні готелі. До центру Фетхіє звідси зовсім недалеко, туристи відвідує його з метою екскурсії до місцевого музею, який зберігає безліч археологічних знахідок. До того ж в Фетхіє багато ресторанчиків з різноманітним меню і помірними цінами.

Ознайомившись з визначними пам'ятками, можна відправитися в круїз на яхті, оселившись в комфортабельній каюті. Вас чекає відвідування пам'яток архітектури, дегустація вишуканих турецьких страв, купання в джерелах з цілющою водою і незабутні пікніки в тихих бухтах. Подібне подорож – це можливість поєднати активні розваги з розміреним відпочинком на пляжі, пізнавальні екскурсії з розважальної програмою. До того ж з відкритого моря відкривається мальовничий вид на турецькі береги, і саме так можна повною мірою оцінити красу і природні багатства цієї країни.

Якщо є бажання, з Фетхіє можна покататися в Анталію. Вам належить подолати близько 300 кілометрів дуже красивою дороги вздовж морського узбережжя. Шлях можна скоротити, поїхавши навпростець. Якщо ви подорожуєте на автомобілі, з собою варто взяти карту околиць. Дістатися на рейсовому автобусі не складе ніяких труднощів, вони відправляються щогодини. Повідомлення налагоджено добре, тому що нерідко туристи, відпочиваючі в Фетхіє, прибувають до аеропорту Анталії.

Околиці Фетхіє вражають уяву, тому що там є такі чарівні місця як Олу Деніз – піщана лагуна. Туристів приваблює багатокілометровий пляж Бельджекиз, краса якого заворожує. Спокійна прозора вода ідеально підходить для дайвінгу. Діставшись до вершини гори Бабадаг, можна здійснити політ на параплані, насолодившись барвистою панорамою острівців. А в 30 кілометрах від Фетхіє знаходиться старовинне місто Кадіанда, який славиться загадковою історією. На розкопках міста були виявлені гробниці, висічені в скелі. Для людей, що цікавляться історією, відвідування місця залишить незабутні враження.