Головна Цікаво “Впродовж чотирьох років війни українці утвердили себе як сильна, непереможна нація”, –...

“Впродовж чотирьох років війни українці утвердили себе як сильна, непереможна нація”, – Ольга Березюк

548

16 серпня у Львівському будинку вчених відбулась зустріч з істориками та громадськістю Львівщини.

У межах зустрічі, присутні поспілкувались на тему: «27 років незалежності України: 27 приводів пишатись».

“Зараз ми бачимо як стрімко змінюється свідомість українців, які є горді за свою державу. Впродовж чотирьох років війни ми утвердили себе як сильна непереможна нація. 27 років як Україна незалежна і впродовж цього часу нам доводиться її виборювати і тому вона є ще ціннішою для нас. Ми маємо чим пишатись, психологія людей змінюється, наше кіно, культура відроджується. Гасла “Я –українець” і “Слава Україні” на весь світ звучать гордо”, – зазначила т.в.о. директора департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської обласної державної адміністрації Ольга Березюк.

Українська співачка та громадський діяч Софія Федина акцентувала увагу присутніх на необхідності популяризувати україномовний музичний продукт, а також сприяти розвитку вітчизняного кінематографу.

“Майдан довів, що справжня українська пісня є потрібною нам. З патріотичними піснями сьогодні хлопці на Сході воюють за нашу перемогу, вони надихають їх до боротьби. Великою перемогою є сьогодні мовні квоти в ефірі радіостанцій та телебачення, коли пісня українською мовою займає не менше 35 %. Однак нам важливо підтримувати українських виконавців, купувати квитки на їх концерти, ходити у театри і популяризувати гарний український продукт”,-наголосила Софія Федина.

Директор Релігійно-інформаційної служби України Тарас Антошевський підкреслив, що релігія стала рушієм позитивних змін у державі.

“З Майдану церква об’єднала людей, які мають спільні цінності, відстоювали свою гідність. Надання Томосу про автокефалію православної церкви – це для нас великий шанс представити своє християнство, відродити Києво-Могилянську школу, це можливість збудувати нову церкву”, – зазначив Тарас Антошевський.

Також під час зустрічі зосередили увагу на розвитку спорту в області впродовж останніх років та відомих постатях, які своїми перемогами популяризують створюють позитивний імідж України у світі

Нагадуємо, що цикл зустрічей до Дня Незалежності України відбувається за ініціативи департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської облдержадміністрації.