Головна Цікаво Все про виготовлення автомобільних номерних знаків в Україні

Все про виготовлення автомобільних номерних знаків в Україні

613

Виготовлення автомобільних номерних знаків для автомобілів, без зайвого клопоту

Виготовлення автомобільних номерних знаків сьогодні як ніколи актуально, оскільки в рази збільшилася кількість випадків викрадання або втрати авто номерів. Окрім цього, виготовлення нових номерних знаків може стати в нагоді, якщо попередні номери були ушкоджені або стали ззовні мало зрозумілими – згідно українського законодавства, водій не може їздити на автомобілі із затертими номерами, бо ризикує одержати штраф від співробітників ДАІ. Замовити виготовлення нових автономерів в комерційній компанії значно простіше, ніж звертатися до державного органу – наша компанія “Держзнак” (http://gosznak.com.ua/ua/nomerni-znaky-ukrainy-vyhotovlennya-nomernykh-znakiv-avtomobiliv-kyiv-derzhavni-avtomobilni-nomery.html) пропонує вигідні ціни і зобов’язується виготовити нові пластини в найкоротший термін, а саме, за декілька хвилин. Варто зазначити, що отримати свої нові автомобільні номери ви зможете прямо в нашому офісі, а якщо такої можливості немає, то замовити їх доставку в будь-яке місто за допомогою однієї із поштових компаній.

Виготовлення автомобільних номерних знаків

Виробництво номерних знаків в Україні – якість гарантовано

Для виробництва номерних знаків в Україні спеціалісти нашої компанії використовують тільки сучасні матеріали і технічні засоби, що дозволяє нам гарантувати клієнтам високу якість виготовлених пластин автономерів. Сьогодні для виробництва пластин використовується міцний алюміній, який не піддається корозії і напевно буде виконувати свої функції не один десяток років. Для нанесення на пластини символів – літер и цифр – використовується спеціальна стійка термоплівка і металеві кліше. На останньому етапі пластина покривається плівкою, яка забезпечить найкращий захист. Загалом, ваші нові пластини будуть цілком схожі на попередні.

Вартість виготовлення номерних знаків спеціалістами нашої компанії залежить від їх кількості і складності самого номера.

Виробництво номерних знаків в Україні

Виготовлення автомобільних номерних знаків в Києві, що необхідно для замовлення

Для того щоб замовити виготовлення автомобільних номерних знаків в Києві, вам необхідно подати наступні документи:

  • копію паспорта хазяїна авто;
  • реєстраційне свідоцтво.

Якщо ви маєте фото номерних знаків, ви також можете його надати – це дещо прискорить роботу наших спеціалістів, але не є критичним фактором. Мі маємо доступ до бази даних ДАІ, тому зможемо відновити номерні знаки будь-якого виду транспорту.