Головна Цікаво Невдовзі у Львові – відкриття сезону Офіційного чемпіонату України з дріфтингу

Невдовзі у Львові – відкриття сезону Офіційного чемпіонату України з дріфтингу

781
6-7 червня на площадці євростадіону «Арена Львів» стартує перший із чотирьох етапів чемпіонату України з дріфтингу – найяскравішої автоспортивної дисципліни, змагань із водіння автомобіля у керованому заносі

Неймовірні парні заїзди, приголомшливі дріфтові елементи, хмари диму з-під коліс і всюдисущий дух екстриму – неможливо перерахувати все те, що створює особливу атмосферу змагань із дріфтингу. Таке влучне поєднання спорту та захопливого шоу недарма збирає чимало шанувальників по всьому світу. Боротьба ж українських майстрів бічного заносу за звання чемпіону України з дріфтингу 2015 року обіцяє бути не менш запеклою, ніж та, що відбувається на японських чи американських відомих дріфтових трасах.

Організатором заходу є новий організаційний комітет чемпіонату на чолі з головою комітету ФАУ з дріфтингу Андрієм Гальчинським, судитиме змагання команда професійних суддів Вінницької обласної федерації дрег-рейсінгу та дріфтингу. Чемпіонат проходить під егідою ФАУ, відповідно до офіційних документів Автомобільної федерації України. За підсумками чемпіонату пілотам присвоюють спортивні звання та розряди. Захід відбувається за підтримки Львівської міської ради. Генеральний спонсор змагань – Український торговий дім «Белшина».

Незадовго до відкриття чемпіонату стартує традиційний для змагань парад учасників. Центральними вулицями Львова проїдуть яскраво обклеєні спортивні авто зі стягами чемпіонату та спонсорів. Цьогоріч потужні дріфт-кари повезуть по місту бійців з АТО, на знак підтримки військових на сході.

Чемпіонат відбуватиметься два дні поспіль: 6 червня розпочнуться тренування та кваліфікаційні заїзди, 7 червня присвячене безпосередньо змаганням. Причому тренувальний день зазвичай проходить не мнеш яскраво, ніж день змагальний: пілоти ознайомлюються з трасою, сміливо експериментують, демонструють максимальні потужності й розбивають машини.

У день змагань, на відкритті чемпіонату та перед заїздами для глядачів виступатимуть стантрайдери – майстри трюкової їзди на мотоциклах. Далі розпочинається час потужних дріфтових машин. Понад 25 найкращих пілотів з України, СНД та країн Європейського Союзу продемонструють майстерність проходження дистанції в дріфтингу та спалять близько сотні гумових покришок. Професійний близький і видовищний дріфт, океан емоцій, надзвичайні можливості авто та безперечна майстерність пілотів не залишать байдужим жодного з глядачів, які зберуться на «Арені Львів».

Окрім змагань, фанатів дріфтингу чекають: вільний вхід у парк-сервіс, де можна познайомитися, сфотографуватися та взяти автограф у пілотів, роздивитися поближче дріфт-кари, придбати пам’ятні подарунки, переглянути виставку автотоварів. Глядачів чекають різноманітні конкурси та розіграші з призами й подарунками. Для повноти вражень під кінець змагань усі охочі зможуть узяти участь у так званому «дріфт-таксі», щоб особисто відчути увесь неймовірний драйв усередині дріфтової машини.

Не пропустіть знаменної події в житті українського автоспорту – відкриття сезону офіційного чемпіонату України з дріфтингу – 2015.

Львівська газета