Головна Цікаво Вибір та покупка дитячих колясок для дітей

Вибір та покупка дитячих колясок для дітей

727
купити дитячу коляску в Києві

Для кожного з батьків стає важливим питання вибору коляски для дітей. Сьогодні будь який магазин може запропонувати вам широкий вибір моделей та їхнього дизайну. Але головним при виборі є критерії по яких варто обирати коляску. Прикладом у виборі виступає: класичне або сучасне шасі, трьох- або чотириколісна коляска, ширина виробу, можливість розгорнути коляску обличчям до мами і від мами. І це – лише мала частина параметрів при яких покупець звертає свою увагу на даний продукт. Для молодої сім’ї важливим є звичайно і ціна яка б могла задовільнити покупця.

Вибрати правильну коляску для прогулянки вам допоможуть фахівці магазину «Колобок»

Вважається, що прототип сучасної дитячої коляски був створений художником, дизайнером Вільямом Кентом у 1733 році на замовлення. Це була зменшена копія візка для дорослих, який мав тягнути невеликий поні, ослик або коза. Дитина в цьому візку могла тільки сидіти. З часом розвиток дозволив додати свої зміни в виготовлення коляски.

Сьогодні прогулянкові коляски призначені для дітей 0,5-3 років. В них дитина розташовується сидячи, але в багатьох моделях передбачено відкидну спинку — для того щоб пересувати дитину лежачи. Для захисту від дощу прогулянкові колиски споряджують дашками або накидками. Дозволяють робити різні маневри при їзді. Стали зручними та компактними, мають не велику вагу, що дозволяє матері без проблем підняти коляску.

Вибір дитячої коляски

За рейтингом кращих прогулянкових колясок для дітей в 2018 року стали коляски Peg Perego. Це іспанський виробник, продукція якого є найвищої якості. Зробивши свій вибір на колясці від Peg Perego, ви створите комфортну прогулянку для дитини. Все що вам потрібно, це зробити свій вибір на дизайні чи кольорі, на кількість місць, чи це буде колиска для однієї дитини, чи для двох.

Також широкою популярністю користується і коляски inglesina.  Якщо ви турбуєтеся про свою дитину, тоді вам потрібно поцікавитися з яких матеріалів вона виготовлена, чи має захист від дощу, вітру чи сонця. Чи є достатньо місця для дитини, положення спинки відповідає нормам. Потрібно похвилюватися про розмір, вагу, а головне його компактності.  Всі ці питання допоможуть батькам уникнути багатьох проблем у користуванні коляскою, та стануть запорукою правильного вибору.

Інтернет магазин «Колобок» – правильний вибір колясок

Тут ви зможете придбати коляску ще до народження вашої дитини, зробити свій вибір моделі, попередньо ознайомившись з її характеристиками. Інтернет магазин дитячих товарів «Колобок», допоможе зберегти ваш час та гроші. Тепер не потрібно переплачувати за додаткові послуги, все легко та надійно.